Pobjednici: Grube d.o.o., najbolji igrač Josip Milardović, golman Tomislav Jukić strijelac Ivan Matić!

MALONOGOMETNI BOŽIĆNI TURNIR „ĐAKOVO 2017.“

Utakmicama za treće i prvo mjesto u subotu, 13. siječnja završen je đakovački malonogometni turnir kojega je ove godine organiziralo Nogometno središte Đakovo.

Turnir je još jednom opravdao svoje postojanje , a ove godine posebno raduju nastupi mlađih dobnih skupina. U četiri kategoriji (početnici, dječaci, pioniri i juniori) nastupilo je ukupno 28 momčadi (5 početnika, 8 dječaka, 9 pionira, 8 juniora). U seniorskoj konkurenciji nastupile su 24 momčadi, a do samoga kraja došle su Grube d.o.o. i Mlaco.

Na kraju turnira proglašeni su i najbolji pojedinci turnira. Najboljim igračem proglašen je Josip Milardović, član Grube d.o.o., golman je Tomislav Jukić, član Mlaca, a najbolji strijelac „Mlacovac“ Ivan Matić.

Nagrade najboljim momčadima i pojedincima uručio je đakovački gradonačelnik Marin Mandarić.

FINALE – POČETNICI

CERTISSA I – AUTO KUĆA KREŠO  3:0 (0:0)

CERTISSA I: Marin Flanjak, Josip Rakušić, Dražen Jaman, Marin Zorić, Luka Zorić, Josip Jukić, Borna Bilić, Zvonimir Udovčić, Luka Mikić, Matej Bajs. Trener: Damir Lelas.

AUTO KUĆA KREŠO: Mateo Furjan, Petar Macokatić, Josip Brataljenović, Gabrijel Petrović, Teo Furjan, Josip Jambrec, Filip Farkaš, Stjepan Ivić, Ivano Jelačić, Matej Pitinac. Trener Božidar Farkaš.

Certissa I

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

SOBOVI BOBOVI – CERTISSA II   0:5

SOBOVI BOBOVI: Marko Marijanović, Ivan Kovačević, Matej Blatančić, Ivano Fridrih, Gabrijel Lovaković, Petar Vlajčić, Dino Božić, Gabrijel Blatančić, Josip Vlajčić, Dario Kovač, Karlo Vlajčić, Mateo Sklizović, Antonio Albert. Trener: Ivan Vlajčić.

CERTISSA II: Josip Vuković, Matko Zrakić, Ivan Staković, Toni Matošević, Matej Doko, Ivano Marijanović, Niko Gavran, Toni Matković, Šimun Petar Jaman, Matej Marinić. Trener: Damir Lelas.

FINALE – DJEČACI

HNK ĐAKOVO CROATIA – DIREKTORI  0:1 (0:1)

DIREKTORI: Lovro Kedačić, Matej Mandarić, Ivano Kolarik, Mario Čečura, Andrej Brlošić, Matko Grbeša, Dražen Jaman, Roko Pupačić, Šimun Begović, Luka Zrakić, Luka Vuletić.

Direktori

UTAKMICA ZA TREĆE  MJESTO

MLADOST SATNICA – MULTITEHNIKA   3:2 (2:0)

MLADOST SATNICA: Matej Drenjančević, Toni Vujanović, Olner Kuna, Marko Vujanović, Tin Korpar, Stjepan Orgulan, Pavo Maričić, Petar Batrilo, Marko Korpar, Matko Ivić, Patrik Oršolić, Emanuel Kiđemet. Trener: Mato Bulut.

MULTITEHNIKA: Matej Kovačević, Marko Ernješ, Gabrijel Petanjak, Hrvoje Dedić, Luka Babić, Marko Andričić, David Šušak, Martin Aščić, David Ivić, Niko Mesić, Filip Zorić. Trener: Branko Nikolić.

FINALE – PIONIRI

STILOPLAST – YONG BOYS  4:5 (1:1) – sedmerci

STILOPLAST: Niko Stanušić, Domagoj Koren, Mislav Šimić, Vukan Rakić, Dominik Mor, Domagoj Bukvić, Petar Šimić, Karlo Ljulj, Matej Pološki, Karlo Dujmović. Trener: Ivan Plazibat.

YOUNG BOYS: Filip Jukić, Šimun Perković, Marin Zrakić, Ante Drmić, Josip Sitar, Luka Vuletić, Ivan Verhas, Luka Dorić, Dino Damjanović, Leon Tretinjak. Trener: Filip Jukić.

Young Boys

MONTAŽA LIM – MODECO          6:7 (1:1)

MONTAŽA LIM: Ivan Petrović, Vlado Blažević, Mario Kričanović, Antonio Aščić, Danijel Tokalić, Karlo Rimac, Ivan Aščić, Antun Majstorović, Mario Baran, Jurica Jakab. Trener: Stjepan Dramac.

MODECO: Josip Zorbas, Emin Gluhanić, Ivano Božić, Duje Matković, Matej Čuić, Patrik Lovaković, Stjepan Vrtarić, Stipo Dumančić, Daniel Perči, Borna Nađ, Mislav Vidaković. Trener: Filip Cicvarić.

JUNIORI – FINALE

MS STAGE – CB LUDUS BUDROVCI     0:2 (0:0)

MS STAGE: Danijel Drenjančević, Luka Drenjančević, Ante Gudelj, Ilija Piler, Grgo Kvesić, Ivan Tunuković, Marko Vardić, Filip Tomić, Dino Matić. Trener: Miro Kardoš.

CB LUDUS BUDROVCI: Adam Benić, Borna Vardić, Jakov Sito, Marinko Kvesić, Mario Kvesić, Stipan Jezidžić, Tomislav Bliznac. Trener: Jakov Sito.

CB Luduc Budrovci

UTKAMICA ZA TREĆE MJESTO

KIKI I CVJETNO DRUŠTVO – STILOPLAST 4:2 (2:2;1:1) sedmerci

KIKI CVJETNO DRUŠTVO: Ante Batinić, Luka Leko, Leonardo Kolar, Marko Doko, Mislav Kapetan, Stanko Vukadin, Moreno Franjić, Goran Išasegi, Božidar Radoš, Kristijan Parađiković, Duje Batinić, Matija Galić. Trener: Luka Leko.

STILOPLAST: Matko Mihalj,  Perica Mišković, Luka Lilić, Jure Rotim, Marko Šimić, Filip Bionda, Fran Jukić, Stjepan Dembić, Niko Stanušić, Domagoj Kopecki, Mislav Šimić, Matej Finger Nagel, Dino Štangl. Trener: Ivan Plazibat.

SENIORI – FINALE

GRUBE d.o.o. – MLACO 3:1 (0:1)

GRUBE d.o.o.: Jan Gavljak, Karlo Pongračić, Borna Žitnjak, Stipe Vrdoljak, Josip Milardović, Fabijan Petričević, Mateo Barukčić, Luka Kolak, Pavao Jurić, Robert Meseljević, Marin Ištvanić.

MLACO: Tomislav Jukić, Josip Kunce, Josip Pačarić, Nikola Rendulić, Ivica Vidović, Marko Mihalj, Tomislav Rendulić, Ivan Ivanagić, Ivan Matić.

I ove godine u finalu se našla momčad iz Strizivojne, ali ovaj puta to su igrači Mlaca, također dugogodišnji sudionici malonogometnih turnira diljem Slavonije i Baranje i jedna nova momčad sastavljena od iskusnih igrača velikoga nogometa – Grube d.o.o.

Nakon prve dvije propuštene prilike Gruba, Mlaco je došao u vodstvo. U 12. minuti Stjepan Mihalj pogodi je za 1:0.Do kraja prvoga poluvremena rezultat se nije mijenjao, a Mlaco nije iskoristio neaktivnost svojih protivnika nego se zadovoljio minimalnim vodstvom. U nastavku susreta, igralo se puno agresivnije, a takav pristup bolje su iskoristili igrači Gruba koji su u samo pet minuta preokrenuli rezultat u svoju koristi. U 23. minuti izjednačio je Borna Žitnjak, u 27. za 2:1 gol je postigao Fabijan Petričević da bi samo minutu kasnije Marin Ištvanić postavio konačnih 3:1. Sasvim zaslužena pobjeda Grube d.o.o. i njihov prvi đakovački naslov.

Pobjednici(seniori) Grube d.o.o.                      Najbolji strijelac Ivan Matić, golman Tomislav Jukić i igrač Josip Milardović

Gradonačelnik Marin Mandarić uručuje nagradu najboljem igraču Josipu Milardoviću

UNKNOWN – CB TONČO    4:5 (2:2; 1:1) – sedmerci

UNKNOWN: Mario Čolić, Ivan Denić, Ivan Radnić, Ivan Jelić, Ivan Zorić, Marijo Bojanović, Domagoj Stipanović, Marin Bikić, Domagoj Klemen, Ljuban Ivić, Tomislav Somer, Josip Pole, Drago Ćorić.

CB TONČO: Vladimir Vinković, Zdravko Degmečić, Antonio Jarić, Adam Živić, Dominik Damjanović, Marinko Kvesić, Marijan Udovčić, Branko Nikolić, Domagoj Vragolović, Ante Andrijević, Ivan Vidović, Ilija Degmečić.

Utakmica za treće mjesto protekla je u prijateljsko tonu kao da u pitanju nije bila borba za treće mjesto i novčani iznos.  Unknown-ovci (bivši 3 D-Barovci) su u 12. minuti poveli golom Ivana Radnića i činilo se da će kontrolirati utakmicu do kraja prvoga poluvremena. Međutim, Ante Andrijević u 19. minuti postiže pogodak za izjednačenje. To je bio i rezultat prvoga poluvremena. Iskusni lisac Dominik Damjanović doveo je “Tonču“ u vodstvo 2:1,ali do kraja susreta Unknown golom Marina Bikića u 30. minuti postavlja konačnih 2:2. Prema prikazanoj igri, najrealniji ishod bili su sedmerci. U lutriji kaznenih udaraca Josip Pole promašio je gol, a to je starom dobrom Tonči bilo dovoljno za pobjedu i treće mjesto. Dakle, nisu obranili prošlogodišnji naslov, ali su uvijek u finalnoj večeri. Godine idu, a Tončo ostaje!