Drmić dvostruki strijelac za satničku pobjedu!

NOGOMETAŠI RADNIČKOGA I MLADOSTI OTVORILI PROLJETNU SEZONU

RADNIČKI – MLADOST (ĐS)  1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Drmić (40.), 0:2 Pilar (ag. (63.), 1:2 Gurdon (70.), 1:3 Drmić (85.).

RADNIČKI: Danijel Drenjančević, Sesar, Erceg, Vlajčić, Mijakić, Vragolović, Domagoj Čurić, Kovač, Luka Drenjančević, Horvat, Gurdon.Još  su igrali: Plavšić, Mario Čurić, Pilar, Marić, Gusić, Bednjanić. Trener: Domagoj Vragolović.

MLADOST: Gansberger, Akrap, Totić, Subašić, Žonka, Janković, Bojanović, Bikić, Radnić, Burazin, Drmić. Još su igrali: Barišić Jaman, Žulj, Novaković, Denić. Trener: Ivan Denić.

U večernjim satima nogometaši Radničkoga i Mladosti iz Đakovačke Satnice u Viškovcima su otvorili proljetnu sezonu. Na dosta teškom terenu, uz hladno vrijeme, jedni i drugi pokazali su da su se zaželjeli lopte i utakmica.

Gosti iz Satnice pokazali su, prema očekivanju, više od igre i zasluženo su došli do pobjede. U prvom poluvremenu Mladost je došla u vodstvo golom Drmića. U 35. minuti na ubačenu loptu, s lijeve strane, domaći braniči su nespretno reagirali, lopta se odbila do Drmića koji „odbijanac“ pretvara u gostujuće vodstvo.

U nastavku susreta, točnije u 60.minuti, Satničani su postigli i drugi pogodak. Korner je izveo Dino Burazin, a domaći igrač Pilar u gužvi postiže autogol, glavom pogodivši same rašlje. Domaćini su počeli aktivnije igrati prema golu Mladosti i to im je u 70. minuti donijelo smanjenje rezultata. Iz slobodnog udarca Stjepan Gurdon točnim udarcem pogađa mrežu Gansbergera.

U samoj završnici (85.) Drmić se po drugi puta upisao u listu strijelaca za gostujuće vodstvo 3:1. Nakon duploga para Burazin – Radnić lopta dolazi do Drmića koji postiže svoj drugi, a satnički treći pogodak.

Na kraju susreta, oba trenera, Domagoj Vragolović i Ivan Denić, bili su, s obzirom da je ovo prva pripremna utakmica,  zadovoljni prikazanom igrom s obzirom na težak teren i hladno vrijeme.