Tek u posljednjih 30 minuta, Čepin slomio otpor Torpeda!

NOGOMETAŠI TORPEDA I ČEPINA ODIGRALI SU PRIPREMNU UTAKMICU

ČEPIN – TORPEDO  3:0 (0:0)

Osijek – Pomoćni teren NK Osijek. Strijelci: 1:0 Gelo (55.), 2:0 Ždinjak (63.), 3:0  Damjanović (90.).

ČEPIN: Kordić, Grgić, Lamza, Bilobrk, Rolj, Goluža, Gregić, Gelo, Krstanović, Ždinjak, Ivić, (Još su igrali: Batarilo Čerdić, Stojanac, Damjanović, Galić, Agatić, Bilić, Čolić, Ribičić, Kuburić). Trener: Igor Toth.

TORPEDO: Vinković, Beljan, Bošković, Delić, Klemen, Radoš, Bračko, Milardović, Antinac, Branimir Ivanda, Sito.(Još su igrali: Vuksanović, Stjepan Kušević, Josip Čuić, Domagoj Kušević, Dino Ćuić, Mislav Ivanda,  Marković). Trener: Josip Milardović.

Najbolje je igru kuševačkoga Torpeda opisao trener Čepina Igor Toth:“Moram priznati da su Kuševčani odlično stajali na terenu punih 55 minuta. U polju su bili potpuno ravnopravni mojoj momčadi i bili su odličan suparnik. Svaka čast treneru Milardoviću na postavljenoj igri“.

Čepin je već u četvrtoj minuti imao odličnu priliku kada je Domagoj Ivić glavom pogodio prečku. U prvom poluvremenu igrači trenera Totha propustili su još tri izrazite prilike: u dva navrata nije se najbolje snašao Ždinjak, a jednom je promašio Krstanović. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka.

Kuševčani su se odlično nosili s trećeligašem punih 55 minuta

U nastavku susreta, nogometaši Torpeda odlično su stajali na terenu do 55. minute kada su igrači Čepina ipak došli do vodstva. Krstanović je odlično asistirao prema Geli koji je sam izašao pred kuševačkoga golmana i plasirao loptu u mrežu. Nakon primljenoga gola, bila je vidljiva razlika u fizičkoj pripremi tako da je do kraja Čepin dominirao terenom. Već u 63. minuti pao je i drugi pogodak. Upućena je duga lopta do Ivića koji povrtnom loptom pronalazi Ždinjaka koji po drugi puta trese protivničku mrežu. U posljednjim trenucima utakmice Čepin je postigao i treći pogodak. Sam je u kontru pobjegao Gelo, šutirao prema golu, a na odbijenu loptu natrčao je Damjanović kojemu nije bilo teško pogoditi praznu mrežu.

Pohvale za kuševačku igru uputio je i trener Čepina Igor Toth

Trener Torpeda Josip Milardović komentirao je susret protiv Čepina: „Danas smo igrali protiv trećeligaša iz Čepina. Iako smo izgubili, zadovoljan sam prikazanom igrom moje momčadi. Posebno sam zadovoljan u prvih 60 minuta kada smo bili ravnopravni. U posljednjih pola sata smo pali, morat ćemo poraditi na igri u obrani jer golove dobivamo iz naših pogrešaka. Ali, ponavljam, zadovoljan sam prikazanom igrom, zaključio je Milardović.