Janik Kukučka otvorio i zatvorio jurjevsku seriju golova!

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJE I BARANJE

ZRINSKI (J) – BORAC AGRAR 4:0 (2:0)

Jurjevac – Igralište Bara. Gledatelja: 100. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Pomoćnici: Domagoj Marinić (Feričanci) i Ivan Radačić (Donja Motičina). Strijelci. 1:0 Kukučka (2.), 2:0 Kovačević (25.), 3:0 Krešimir Galić (69.), 4:0 Kukučka (85.).

ZRINSKI (J): Pintarić, Bagarić, Kovačević, Lukačević, Antonio Kerovec (78. Mihael Kerovec), Bujdo (75. Šinko), Majdiš, Živković (67. Kujundžić), Krešimir Galić, Kukučka (85. Hnatek), Čavar (78. Bokanović). Trener: Damir Išasegi.

BORAC AGRAR. Đukić, Patković, Šljokić, Rusmirović, Rajković, Bjelajac, Sivčević (63. Maletić), Trivunović, Tubić, Miljković, Samardžić.

Već u drugoj minuti Janik Kukučka doveo je u vodsto1:0. Čavar je prošao po lijevoj strani, ubacio loptu u kazneni prostor gdje Živković propušta loptu kroz noge,  a Janik Kukučka sa sedam metara pogađa protivničku mrežu. Jurjevčani su nastavili s napadačkom igrom, a već u 25. minuti bilo je 2:0. Živković je probio desni bok, asistirao je Kovačeviću  koji primiruje loptu i s desetak metara pogađa mrežu golmana Đukića. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Sigurna pobjeda Zrinskoga na otvaranju proljetnoga dijela prvenstva

U nastavku susreta ništa s nije mijenjalo, Jurjevčani su imali terensku inicijativu, a gosti nisu pokazivali previše želje ugroziti golmana Pintarića. U 69. minuti ponovo su Jurjevčani izveli uigranu akciju izvođenja iz kornera. Iz kuta loptu je na prvu vratnicu ubacio Bujdo, lopta je prebačena na drugu stativu gdje se našao Krešimir Galić koji glavom trese mrežu. U samoj završnici susreta, točnije u 85. minuti zaključena je utakmica. Kujundžić je odigrao povratnu loptu do Kukučke koji sa ruba kaznenoga prostora precizno šutira i pogađa mrežu Borac Agrara.

S nova tri boda, pod vodstvom trenera Damira Išasegija, Jurjevčani su i dalje na prvom mjestu. U sljedećem 17. kolu Zrinski ide na teško gostovanje u Novu Gradišku.