ĐAKOVO – OSIJEK 13:23 (7:12)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 50. Suci: Dino Modrić (Čepin) i Matej Marinović (Osijek).

ĐAKOVO: Savić, Husaković 1, Validžić, Mandarić 3, Grubišić 2, Gruber, Jaman, Bičvić, Ostajmer, Goluža 6, Poljičak, Karalić, Furjan. Trener: Tomislav Paradžiković.

OSIJEK: Višević, Matek 2, Kovačević 1, Kainz, Šimunović 1, Budač, Rejo 1, Marković 1, Peljušić 4, Mikinčić 1, Šarić 1, Sučević 1, Bošnjak 7, Maganić 3, Kampić, Vondrak. Trener: Anđelko Vuglač.

Osječki dječaci od samoga su početka nametnuli svoj ritam igre, iz minute u minutu povećavali su svoju prednost.  Osječani su vodili 7:1 pa 10:3, ali tada počinju igrati i đakovački dječaci koji do odmora uspijevaju uspostaviti igračku ravnotežu. Do odmora su igrači Tomislava Paradžikovića stigli do minus 5 (12:7).

U drugom dijelu Osječani su bili znatno bolji te su na kraju došli do visoke pobjede od deset golova razlike. U đakovačkim redovima najbolji strijelac sa šest pogodaka bio je Stjepan Goluža, a tri je postigao Dorijan Mandarić. Kod Osječana sedam golova postigao je Hrvoje Bošnjak, Petar Peljušić postigao je četiri, a Marko Maganić tri gola.

NEXE – ĐAKOVO  20:17 (10:7)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 50. Suci: Dino Modrić (Čepin) i MATEJ Marinović (Osijek).

NEXE: Bereš, Božić 2, Dević 1, Fruk 1, Grabar 1, Javoršek 8, Keglević, Lelić, Magličić, Mirković, Serdar, Tomljanović 2, Topalović, Vincan 4, Vukšić 1. Trener: Marko Blažević.

ĐAKOVO: Savić, Husak, Validžić, Mandarić 7, Grubišić, Gruber, Jaman, Bičvić 2, Ostajmer, Goluža 6, Poljičak, Karalić 2, Furjan. Trener: Tomislav Paradžiković.

Mladi Đakovčani dobro su otvorili utakmicu i s dva gola Dorijana Mandarića i jedim Matea BIčvića , poveli 3:1, ali su Našičani ubrzo preokrenuli rezultat u svoju korist 6:4. Od tada pa sve do kraja Našičani su čuvali stečenu prednost koja je na odmoru iznosila 10:7.

U drugom poluvremenu Našičani su poveli 12:7 i tada je utakmica bila odlučena. Do kraja susreta mladi đakovački igrači nisu imali prilike preokrenuti rezultat.

U đakovačkim redovima najbolji Dorijan Mandarić sa sedam i Stjepan Goluža sa šest postignutih  golova, a u redovima Nexea Stjepan Javorček postigao je osam,  a Patrik Vincan četiri gola.