STRIZIVOJNA – ĐAKOVO II 3:0

(25:23, 25:22, 25:20)

STRIZIVOJNA: Lana Buršić, Zara Šimić, Marija Degmečić, Ema Bilobrk, Nikolina Degmečić, Mirijam Dunđer, Tomislava Jelavić, Bruna Šimić, Valentina Mišura, Ivana Damjanović i Katarina Damjanović. TrenerIca: Ružica Krizmanić

ĐAKOVO II: Lara Posavčević, Ana Zrakić, Anela Gajić, Sandra Fundek, Lana Kočiš, Antonela Lozić, Lucija Mrkić, Ana Maričić, Elena Vidović, Dorotea Habjanec, Marija Tilman, Marija Pilipović, Maja Mijakić, Chiara Mikić. Trener: Vjeko Barišić

U Drugoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi Istok sastale su se dvije ekipe s područja Đakovštine. Igračice Strizivojne upisale su pobjedu protiv druge ekipe Đakova. Cijela utakmica protekla je u zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici u kojoj je pobjeda mogla otići na obje strane. U prvom setu domaće su igračice povele 12:6, ali nakon toga, padaju u igri, a to koriste Đakovčanke i dovode prvi set u neizvjesnu završnicu. U samoj završnici domaće igračice dolaze do 25:23 i 1:0 u setovima.

Pobjeda protiv Đakovo II – OK Strizivojna

U drugom setu bolje su reagirale Đakovčanke koje su bile u stalnom vodstvu. Sredinom seta gošće su imale vodstvo 13:9 i to se održavalo sve do samoga kraja drugoga seta. Kod rez 21:19 za Đakovo, bude se igračice trenerice Ružice Krizmanić i Strizivojna dolazi do drugoga seta.

U trećem setu domaće su odbojkašice bile u stalnom vodstvu tako da im je zasluženo pripala pobjeda.

U sljedećem kolu odbojkašice Strizivojne gostuju u Čepinu gdje ih čeka vodeća ekipa lige.