Jedinstvu bodovi u Lapovcima, Velebit u završnici slomio Vrbičane, Mrzovićani uvjerljivi u Drenju!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

RADNIK – VELEBIT 0:2

Potnjanci su u vrbicu otputovali s jasnim ciljem: kući se vratiti sa sva tri boda. I to im je uspjelo, doduše, puno teže od očekivanoga. Naime, u prvom poluvremenu Potnjanci su imali više od igre, stvorili su nekoliko izglednih situacija, ali lopta nije htjela u gol. Tek u samoj završnici utakmice, golom Josipa Novaka u 75. minuti gosti su došli do toliko željenoga vodstva. Pobjedu je u 82. minuti potvrdio Danijel Tot za konačnih 2:0.

SLAVONAC (P) – VUČEVCI    odgođeno

Utakmica u Preslatincima između Slavonaca i Vučevaca odgođena je zbog natopljenoga terena.

MLADOST (L) – JEDINSTVO  0:2

Forkuševčani su u Lapvcima opravdali ulogu favorita i s nova tri boda i dalje ostali na prvom mjestu. Za pobjedu Jedinstva pobrinuli su se strijelci Bježančević i Aščić.

ZRINSKI (D) – NAPRIJED  0:7

Da će ovo biti teško proljeće za nogometaše Zrinskoga pokazala je i utakmica protiv Mrzovićana koji su do vrha napunili mrežu drenjanskoga golmana. Trostruki strijelac za naprijed bio je Ivan Majhen, dva su su se puta u listru strijelaca upisali Stipo Turščak i Tomislav Hujbert.