POREČ – ĐAKOVO  19:25 (9:13)

Senj – Sportska dvorana Robert Barbić Bili. Gledatelja: 50. Suci: Tihomir Kasunić i Sašo Nikolovski (Karlovac).

POREČ: Radojković, Lugar 7, Kranjac, Opatić 3, Muranović, Gašparini Šegon, Šuman 5, Šimičić 2, Plovanić 2, Kovač Vučičević. Trener: Miroslav Mataija.

ĐAKOVO: Orlović, Novoselović 2, Stipić 2, Kelić 2, Knežević 1, Jakobović 3, Kapetan 1, Poplašen3, Kovačević, Grabar 4, Šestak 4, Milanović, Goluža 1, Ćurić2. Trener. Mladen Rajković.

U prvoj utakmici desetoga kruga đakovački kadeti upisali su pobjedu protiv Porečana. Nakon početnih 1:1, Đakovčani su golovima Petra Grabara i Patrika Ćurića poveli 3:1 i time usmjerili utakmicu u svoju korist. Igrači trenera Mladena Rajkovića u 21. minuti stvorili i plus 5 (8:3), ali su Porečani uspjeli uhvatiti rezultatski priključak kod rezultata 8:6. Do odlaska na odmor đakovački kadeti su održavali stečenu prednost te na odmor otišli s vodstvom od četiri gola (13:9). U prvom poluvremenu Đakovčane su s po tri gola nosili Luka Jakobović, Petar grabar i Boris Šestak.

U nastavku utakmice, Đakovčani su mirnom i discipliniranom igrom sačuvali stečenu prednost iz prvoga dijela. U tim trenucima, već spomenutim igračima pridružili su se i Ivan Stipić, Luka Kelić i Luka Poplašen. Na kraju, zaslužena pobjeda Đakova.

Pobjeda protiv Poreča i poraz od Senja – kadeti RK Đakovo

ĐAKOVO – SENJ  17:24 (10:15)

ĐAKOVO: Orlović, Novoselović 4, Stipić, Kelić, Knežević, Jakobović 1, Kapetan, Poplašen 1, Kovačević, Grabar 3, Šestak 2, Milanović 1, Goluža 2, Ćurić 3. Trener: Mladen Rajković.

SENJ: Mate Nekić, Tin Nekić 1, Krajcar 5, Ivan Barbić 3, Čulinović, Ante Barbić 3, Robert Nekić, Krmpotić, Deželjin, Šojat 3, Cvetković 1, Matija Krmpotić 4, Sukurica 4. Trener: Josip Štokić,

Domaći igrači Senja još uvijek se nadaju mogu uhvatiti vlak za završno doigravanje stoga su protiv đakovačkih rukometaša „išli na glavu“. Tek na otvaranju utakmice đakovački su kadeti bili ravnopravni, međutim, kod rezultata 3:3,Senjani su napravili seriju 4:0 i poveli 7:3.  Do odmora Senjani su održavali stečenu prednost i u svlačionicu otišli s prednošću od pet golova (15:10). U nastavku susreta, senjski s kadeti došli i do plus devet (21:12) čime su potvrdili svoju pobjedu.

U đakovačkim redovima Darko Novoselović postigao je četiri gola, Patrik Ćurić tri, a Boris Šestak dva.