Galičić i Erceg potopili Preslatinčane!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

SLAVONAC (P) – VUČEVCI  0:2 (0:1)

Preslatinci – Igralište NK Preslatinci. Gledatelja: 100. Sudac: Željko Šekerija (Piškorevci). Pomoćnici: Ivan Kedveš (Đakovo) i Josip Kedveš (Đakovo). Strijelci: 0:1 Galičić (11.), 0:2 Erceg (50.).

SLAVONAC (P): Mesaroš, Horvat (75. Matanovac), Šarić, Šakota, Lešić, Mirko Mesaroš (46. Tarnaj), Josip Franjić (55. Domagoj Mesaroš), Mihaljević, Brajković, Haršanji, Posavac.

VUČEVCI: Polgar, Marino Stjević (46. Stjepan Erceg), Galušić, Penić, Denis Galičić, Blažeković, Verhas, Pilipović (85. Niderle), Vinković, Mitrović, Topalović.

Nogometaši Vučevaca u zaostaloj utakmici 13. kola slavili su u Preslatincima. Već u 11. minuti gosti su došli do vodećega pogotka. Slobodan udarac izveli su gosti, lopta je došla do Vinkovića koji je odigrao povratnu loptu do Galičića koji s jedanaest metara pogađa Mesaroševu mrežu. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Vučevčani prošli u Preslatincima

U nastavku susreta u igru je ušao Erceg i tada je igra Vučevčana dobila smisao. U 50. minuti sudac Šekerija dosudio je slobodan udarac za goste. S dvadesetak metara šutirao je Stjepan Erceg koji iznenađuje domaćega golmana i postiže drugi pogodak za vodstvo Vučevaca. Nakon primljenoga pogotka domaćini počinje igrati organiziranije i najbolju priliku imali su iz kaznenoga udarca. Prekršaj je napravio Toni Pilipović, a udarac Haršanjija Polgar je obranio.

Ovom pobjedom Vučevčani su vratili drugu poziciju i sada imaju 29 bodova, samo dva manje od vodećega Jedinstva iz Forkuševaca.