Forkuševčani sačuvali vodstvo, uvjerljivi Vučevčani, Potnjanci i Mrzovićani!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

NAPRIJED – MLADOST (L)    5:0 (2:0)

Mrzovićani su lagano došli do pobjede protiv Lapovčana. Domaćini su seriju pogodaka otvorili u 22. minuti kada je pogodak postigao Ivan Majhen za vodstvo 1:0. Deset minuta kasnije (32.) Stipo Turščak postiže drugi pogodak za rezultat prvoga poluvremena.

Visoka pobjeda protiv Lapovčana – ŠNK Naprijed

U nastavku utakmice, Naprijed postiže još tri pogotka: u 55. Ante Mačinković iz kaznenoga udarca povećava vodstvo na 3:0,   Stipo Turščak u 58. minuti postiže svoj drugi gol za 4:0, a konačnih 5:0 u72. minuti postavlja Ivica Kockarević.

JEDINSTVO – SLAVONAC (P)  4:3

Nogometaši Jedinstvo slavili su minimalnim rezultatom protiv Preslatinčana i tako zadržali prvo mjesto na tablici.

VUČEVCI – RADNIK  5:0 (2:0)

Vučevci – Igralište Vučevci. Gledatelja:100. Sudac: Domagoj Krajina (Piškorevci). Strijelci: 1:0 Pilipović (36.), 2:0 Vinković (43.) , 3:0 Vinković (51.), 4:0 Galičić (56.), 5:0 Erceg (70.).

VUČEVCI: Knežević.Galušić (65. Stjević), Penić (72. Dorić), Blažeković (60. Erceg), Rimac, Birkić, Verhas, Jurinić, Galičić (86. Niderle), Pilipović (67. Mitrović), Vinković (52. Topalović). Trener: Željko Mitrović.

RADNIK: Vidrač, Živić, Jakić (63.Borgudan), Petrić, Čapalija, Jakob, Bošnjaković (66. Vidoš), Marko Milošević, Valenčić, Petrić, Igor Milošević. Trener: Željko Pavošev.

Ono što su zacrtali, Vučevčani su i ostvarili: upisali visoku i zasluženu pobjedu protiv Vrbičana. Do 36. minuti gosti su se dobro držali, a tada je krenula golijada. U 36. minuti Denis Galičić asistirao je Toniju Pilipoviću za vodstvo 1:0. dvije minute prije kraja prvoga dijela raspoloženi Igor Vinković postiže drugi pogodak za konačni rezultat prvoga dijela utakmice.

U nastavku susreta Igor Viinković pokazao je svoje raspoloženje postigavši svoj drugi, a domaći treći pogodak čime je utakmica bila riješena. Za 4:0 zabija Galičić, a konačnih 5:0 postavlja Erceg.

VELEBIT – KEŠINCI   8:0 (3:0)

Nogometaši Velebita svoje su goste iz Kešinaca ispratili sa osam pogodaka u mreži. U prvom poluvremenu gosti su davali znake otpora, ali su ipak primili tri pogotka. U sedmoj minuti Mario Djak Skeledžija otvorio je potnjansku seriju. U 12.Danijel Tot povećava vodstvo na 2:0, a na poluvrijeme se odlazi s vodstvom 3:0. Strijelac trećega pogotka bio je ponovo Danijel Tot.

U nastavku susreta golovi padaju kao po traci: 50.MarioDjak Skeledžija, 61. Ivan Volarević, 62. po treći puta Mario Djak Skeledžija, 72. Josip Novak i 75 po drugi puta Josip Novak.