Tomašančanima planirani bodovi protiv Zrinskoga, Vrbičani upisali prve prvenstvene bodove!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

14. KOLO

DINAMO (TO) – ZRINSKI 4:1 (1:0)

Nogometaši Dinamo u prvom su poluvremenu postigli pogodak koji im je donio mirnoću i igru. T je bio i rezultat prvoga poluvremena. U nastavku susreta, utakmicu je obilježila masovna tučnjava koja se dogodila u 65. minuti. Drenajnci su uspjeli smanjiti rezultat u 80. minuti, a do kraja susreta Tomašančani su postigli još dva pogotka za zasluženu pobjedu.

ZAOSTALA UTAKMICA 12. KOLA

KEŠINCI – RADNIK  0:3 (0:0)

Kešinci – Igralište Balkan. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Kedveš (Đakovo). Pomoćnici: Marko Šimić (Đakovo) i Dario Jurić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Vidrač (77.), 0:2 Vidrač (87.),0:3 Žilić (87.).

KEŠINCI: Benac, Mijakić, Jaman, Vojnović, Čaleta, Katilović (87. Šimunović), Lovas, Mijačević (81. Šerbedžić), Filaković, Paradžik, Šajkunić.

RADNIK: Matej Čapalija, Vidrač, Žilić, Petrić, Vidoš, Jakob, Milošević, Petrić (89. Jurčević), Marko Čapalija, Petrić, Jakić (46. Bošnjaković).

Vrbičani su upisali prvu prvenstvenu pobjedu. U prvom poluvremenu obje su momčadi imali podjednak posjed lopte. Svaka momčad imala je po jednu priliku, ali su golmani bili na mjestu. U nastavku utakmice, Vrbičani su krenuli puno bolje, pokazali su više želje i volje za pobjedom, a to im se isplatilo u samoj završnici utakmice. Gosti u samo deset minuta postigli tri pogotka. U 77. minuti Alen Vidrač direktno je iz kornera pogodio Bencevu mrežu. U 87. minuti, u kešinačkom kaznenom prostoru najbolje se snašao Alen Vidrač koji je dočekao odbijenu loptu i pospremio je u protivničku mrežu. U istoj minuti Marko Vidoš odigrao je dubinsku loptu prema Vedranu Žiliću koji pogađa nebranjeni dio mreže.