Kuševčani u nastavku slomili Polet!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

POLET – TORPEDO  1:4 (0:0)

Semeljci – Igralište NK Polet. Gledatelja: 100. Sudac: Stjepan Mihaljević (Valpovo). Pomoćnici: Ivan Bešlić (Belišće) i Deni Grofelnik (Valpovo). Strijelci: 0:1 Antinac (52.), 0:2 Milardović (64.), 1:2 Ćosić (70.), 1:3 Antinac (74.), 1:4 Bošković (86.).

POLET: Drenić, Marjanović, Vuksanović, Rebić, Horvat, Stanković (49. Drlić), Đuretković, Matić, Penava, Ćosić, Paradžik.

TORPEDO: Vukasanović, Beljan (90. Domagoj Kušević), Delić, Klemen, Antinac (77. Stjepan Kušević), Bračko (84. Babić), Milardović, Bašić (80. Čuić), Ivanda, Sito (66. Radoš), Bošković. Trener. Josip Milardović.

Nogometašima Torpeda odgovarao je semeljački travnjak

Susjedski derbi pripao je gostima iz Kuševca. U prvom poluvremenu Kuševčani su imali terensku inicijativu te su promašili nekoliko izglednih prilika među kojima izdvajamo one Antinca i Bašića. Semeljčanis u svoju priliku tražili iz kontranapada, a najopasniji u redovima Poleta bili su Paradžik i Ćosić. Međutim, prvo je poluvrijeme prošlo bez pogodaka.

U nastavku susreta, Kuševčani su u 52.minuti iskoristili kontranapad u kojemu je Josip Antinac izašao sam pred golmana Drenića i s desetak metara pogodio nezaštićeni dio semeljačke mreže.  Najjače oružje Kuševčani su prekidi, odnosni korneri. Iz jednoga takvoga Josip Milardović ponovo je u kaznenom prostoru glavom zatresao protivničku mrežu i tako svoju momčad doveo u vodstvo 2:0. Semeljčani tada kreću otvorenije prema kuševačkom golu. U 70. minuti Kuševčani su izgubili loptu na sredini terena, uslijedilo je ubacivanje poluvisoke lopte u peterac gdje je Milardović pokušao izbiti loptu, ali ona je došla do glave Ćosića koji pogađa za smanjenje vodstva na 1:2. gosti su u 7.minuti mogli povećati svoje vodstvo. Milardović je prošao po desnoj strani, a domaćem braniču nije preostalo ništa drugo nego napraviti prekršaj. Sam Milardović izveo je kazneni udarac, ali je promašio cijeli gol. Bolju igru Kuševčani su okrunili trećim pogotkom. Po drugi puta u listu strijelaca upisao se Antinac koji je loptu šutirao s udaljenosti od pet do šest metara, Golman Drenić loptu je skrenuo u vlastitu mrežu. U samoj završnici utakmice, Ivan Bošković postigao je četvrti pogodak. Loptu je primio na lijevoj strani prošao svoje čuvare i prizemnim udarcem pogodio semeljačku mrežu za konačnih 4:1.