Satničani sve dileme riješili u prvom poluvremenu!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

20. KOLO

MLADOST (ĐS) – VILJEVO   3:1 (3:0)

Satnica Đakovačka – Igralište NK Mladost. Gledatelja: 200. Sudac: Miro Karlović (Samatovci). Pomoćnici. Nikola Šušak (Belišće) i Nikola Dendis (Našice). Strijelci: 1:0 Ivan Barišić (7.), 2:0 Totić (26.) 3:0 Ivan Barišić (34.), 3:1 Senković (51.).

MLADOST (ĐS): Gansberger, Bikić, Totić, Branimir Barišić – Jaman (63. Mirko Svalina), Majstorović, Žonka, Filip Denić (86. Karlo Novaković), Ivan Barišić (78. Žulj), Burazin (77. Čutura), Bojanović, Radnić (51. Akrap). Trener: Ivan Denić.

VILJEVO: Stojčević (46. Kopić), Vincetić, Golub, Senković, Cerovečki, Kodrić, Bockovac Kunštek (46. Mančić), Vicić (78. Ivić), Vincetić, Baba Yakubu (88. Kovačević), Franc. Trener: Drago Jakšić.

Početak utakmice između Mladosti i Viljeva

Satničani su i dalje nastavili s odličnim igrača i pobjedama. Već u sedmoj minuti dali su gostima do znanja da će bodovi ostati u Satnici. Nakon izvedenoga auta, lopta je došla do Radnića koji asistira Ivanu Barišiću, a satnički napadač loptu posprema u Stojčevićevu mrežu. Već u 10.minuti ponovo Barišič ima stopostotnu priliku. Izašao je pred viljevskoga golmana, ali njegov šut završio je pored gola. Napadi domaćina se nastavljaju, a u 26. minuti Bikić ubacuje loptu na drugu stativu gdje se nalazi Totić koji glavom pogađa za 2:0. Satničani su i dalje nastavili s napadima, a izgledne prilike promašivali su redom Boajnović, Burzain i Radnić. Ipak, bolju igru domaćini su okrunili trećim pogotkom. Ivan Barišić preciznim udarcem s dvadesetak metara prebacio je gostujućega golmana.

Početkom drugoga poluvremena Ivan Radnić morao je zbog ozljede napustiti igru, a umjesto njega je ušao mladi Akrap. Samo minutu kasnije, Vincetić je s desne strane pronašao kapetana Senkovića koji postiže počasni pogodak za Viljevo. Satničani zadovoljni vodstvom prepustili su sredinu terena gostima, ali, unatoč tome, imali su još dvije izgledne prilike koje nisu realizirali Svalina i Filip Denić.ž

Ovom pobjedom Mladost i dalje ostaje na trećem mjestu, a u sljedećem 21.kolu očekuje ih susjedski derbi u Kuševcu.