Vodeći dvojac upisao gostujuće pobjede, Šimići potopili Slavonac, remiji u Lapovcima i Preslatincima!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

KEŠINCI – VUČEVCI  2:3 (0:1)

Vučevčani su teže od očekivanoga došli do tri boda u Kešincima. U prvom poluvremenu bila je to rastrgana igra s obje strane u kojoj i nije bilo previše prilika za pogotke. Ipak, u 40. minuti gosti golom Stjepana Ercega dolaze u vodsvo1:0 i to je rezultat prvoga dijela.

U nastavku susreta, domaćini su krenuli nešto otvorenije  prema golu Vučevaca i to im je donijelo izjednačenje. U 50. minuti upućen je udarac s 25 metara koji je iznenadio gostujućega golmana. Vučevčani su krenuli na sve ili ništa i takva igra ponovo ih je dovela u vodstvo. Strijelac drugoga pogotka bio je Denis Galičić. Ante Topalović pobrinuo se da Vučevci postignu i treći pogodak i tako upišu nova tri boda. U samoj završnici Kešinčani postižu svoj drugi pogodak za konačnih 3:2.

Slavlje Vučevčana u kešincima

Snova tri boda Vučevci i dalje u stopu prat vodeće Forkuševčane.

RADNIK – JEDINSTVO  0:5 (0:4)

Nogometaši radnika osokoljeni prvom pobjedom u prošlom kolu, željeli su što više otežati posao vodećoj momčadi Jedinstva.  usprkos želju, Forkuševčani su već u prvom poluvremenu postigli četiri pogotka čime je utakmica bila odlučena. U nastavku utakmcie pao je još jedan pogodak za konačnih 5:0.

SLAVONAC (P) – NAPRIJED  1:1 (1:0)

Utakmica u Preslatincima završila je bez pobjednika. U prvom poluvremenu bili su bolji domaćini koji su prvi dio utakmice riješili u svoju koristi s minimalnih 1:0.

U nastavku susreta Ivan Majhen postigao je pogodak za Mrzovićane što im je donijelo vrijedan bod.

MLADOST (L) – DINAMO (TO)  1:1

Lapovčani i Tomašančani podijelili su bodove. Iako su gosti slovili kao veliki favoriti, nogometaši Mladosti osvojili s bod. svaka momčad postigla je po jedan pogodak.

ZRINSKI – SLAVONAC (Đ)   4:0 (1:0)

Drenje – Igralište NK Zrinski. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Krajina (Piškorevci). Strijelci:1:0 Danijel Šimić (14.), 2:0 Danijel Šimić(51.), 3:0 Josip Šimić (75.), 4:0 Stošić (79.).

ZRINSKI (D): Dario Mikešić (88.Šajkunović), Antonio Mikešić, Stošić, Hamzić, Josip Šimić, Kajtar, Begović, Labudić (74. Kristić), Danijel Šimić, Junačko, Krivošić. Trener: Mladen Junačko.

SLAVONAC (Đ): Begović, Andrić, Bibković, Đurđević, Mario Birkić, Tomislav Birkić, Zlatunić, Karajko, Marinović, Markić, Josip  Bikrić. Trener: Vlado Bibković.

Nogometaši Zrinskoga upisali su svoju treću prvenstvenu pobjedu. Od samoga početka imali su više od igre, a u 14. minuti Danijel Šimić postiže vodeći pogodak za Drenjance, a to je bio i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta, Drenjanci su opasno prijetili i već u 51. minuti svojim drugim golom Danijel Šimić dovodi domaćine u vodstvo 2:0. Tada je i otpor gostiju splasnuo tako da su Drenjanci s još dva pogotka došli do zaslužene pobjede. Strijelci su bili Josip Šimić i Marko Stošić.

SLOBODAN: VELEBIT