Humanitarno srce u Mrzoviću, Forkuševčani slavili protiv Kešinaca, derbi u Vučevcima završio podjelom bodova, Lapovčani slavili u Đurđancima, remi u Tomšancima!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

SLAVONAC (Đ) – MLADOST (L)   2:3

U derbiju začelja više sportske sreće i umijeća imali su gosti iz Lapovaca koji su u Đurđancima slavili s minimalnih 3:2. Na kraju su najzadovoljniji bili gledatelji koji su vidjeli pet pogodaka.

DINAMO (TO) – SLAVONAC (P)  1:1 (0:0)

Tomašančani i Preslatinčani podijeli su bodove. Svaka momčad postigla je po jedan pogodak tako da niti navijači nisu mogli otići kući razočarani: barem su vidjeli po jedan pogodak svojih ljubimaca.

NAPRIJED – RADNIK  9:1 (4:1)

Utakmica na igralištu Anđelko Tolj Ćaće u Mrzoviću između Naprijeda i Radnika ostat će za pamćenje po jednoj lijepoj gesti -humanitarnoj akciji koju su pokrenuli domaćini. Naime, sav prihod od prodanih ulaznica bit će uplaćen za pomoć teško bolesnoj šesnaestogodišnjoj Petri Bešker . U ovu akciju uključio se i Agora centar koji promiče novi oblik nogometne igre – Buble Footbal“. Svi koji su kupili narukvicu u vrijednosti 15 kuna, zaigrali su Buble Footbal.

Što se tičesame utakmice ona je protekla u dominacijidomaćina kojisu na kraju slavili s visokih 9:1 Trostruki strijelac za Naprijed bio je Ivan Majhen, a po dva su se puta u listu strijelaca upisali: Stipo Hujbert, Stipo Turšćak i Ivan Mravunac

JEDINSTVO – KEŠINCI  2:1

Forkuševčani su se opet mučili, ali su uspjeli doći do minimalne pobjede protiv Kešinčana. Ovom pobjedom Jedinstvo je još jedan korak bliže osvajanju naslova prvaka jer su iskoristili remi Vučevčana tako da im sada bježe velika četiri boda.

VUČEVCI – VELEBIT  1:1 (0:0)

Derbi susret drugoplasiranih Vučevaca i trećeplasiranih Potnjanaca završio je podjelom bodova. U prvom poluvremenu obje su momčadi bile vrlo oprezne tako da gledatelji nisu vidjeli niti jedan pogodak. U nastavku susreta bolje su krenuli Potnjanci koji su prvi pogodili stativu. Sreće nije imao Mario Djak Skeledžija.  Nakon toga Vučevčani su mogli do vodstva, ali udarac Ante Topalovića odlično brani golman Rukavina. Prvi su se radovali gosti koji su u 68. minuti poveli golom Ivana Volarevića. Domaćini su samo nekoliko minuta kasnije izjednačili golom Ante Topalovića na 1:1 što je i bio konačni rezultat derbija kola. Ovaj rezultat ne odgovara niti jednima niti drugima jer su Forkuševčani pobjedom protiv Kešinčana pobjegli velika četiri boda Vučevcima.

SLOBODAN: ZRINSKI (D)