Janik Kukučka primirio Višjevčane!

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJE I BARANJE

VIŠNJEVAC – ZRINSKI (J) 1:1 (1:0)

Višnjevac – Igralište Višnjevac. Gledatelja: 100. Sudac: Davor Petrović (Osijek). Pomoćnici: Željko Lipar (Đakovo) i Hrvoje Lacović (Osijek). Strijelci: 1:0 Tomas (25.), 1:1 Kukučka (58.).

VIŠNJEVAC: Jakovljević, Tadić, Čavar (51. Ivković), Andabak, Šafar (80. Petrović), Antonio Tomas, Ante Mihaljević, Uglik, Bilandžić (75. Roberto Tomas), Maganjić (86. Nađ), Marijan Mihaljević.

ZRINSKI (J): Slaven Hnatek, Mihaljević, Bagarić, Kovačević, Lukačević, Antonio Kerovec, Majdiš, Mihael Kerovec (46. Krešimir Galić), Kukučka, Grbeša (78. Živković), Šinko (46. Bujdo). Trener: Damir Išasegi.

Nogometaši Zrinskoga iz Jurjevca vratili su se s gostovanja iz Višnjevca s bodom. Ne znamo jesu li zadovoljni ili ne, ali prema prikazanoj igri i stvorenim prilikama očito da jurjevski napadači nisu imali svoj dan. Domaćini su čvrstom igrom od samoga početka dali do znanja Jurjevčanima da im ne misle prepustiti bodove. Domaćini su igrali koncentrirano, vodeći računa u svom golu, a u 25. minuti nakon slobodnoga udarca došli su do vodstva. Strijelac je bio Antonio Tomas.

U nastavku susreta Zrinski je puno bolje krenuo. U 58. minuti Janik Kukučka postiže pogodak za 1.1. I tada kreće ofenziva gostiju: redaju se prilike: dva puta je promašio Kovačević, a dva puta Antonio Kerovec. Jednostavno, lopta nije htjela u gol, a trener Zrinskoga u šali je komentirao osvojeni bod domaćina: Domaći parkirali autobus na svoju polovicu i osvojili bod.