Jakovu Tomiću požeški Open, Dora Belvanović druga u srebrnoj skupini

OTVORENO PRVENSTVO POŽEGE – CHAMPIONS BOWL DO 10 GODINA

Teniski klub Požega protekloga je vikenda bio domaćin teniskoga turnira pod nazivom Otvoreno prvenstvo Požega – Champions Bowl“ za tenisačice i tenisače do deset godina. Bio je to prvi turnir do deset godina koji se boduje za regionalni Masters, u  „zlatnoj dolini“ natjecalo se tridesetak igrača. Među njima nalazilo se i dvoje Đakovčana. U konkurenciji djevojčica nastupila je Dora Belvanović koja je osvojila drugo mjesto u srebrnoj skupini turnira. U finalnom meču mlada đakovačka tenisačica poražene ja od Vinkovčanke Lore Rajković s 4:2. U zlatnoj skupini naslov pobjednice pripao je Osječanki Tei Dunković koja je u finalu bila bolja od Vinkovčanku Vlatku Olij.

Sudionice ženskoga turnira u Požegi

Đakovčani Dora Belvanović i Jakov Tomić uspješni u Požegi

U konkurenciji tenisača na požeškom turniru nastupio je Đakovčanin Jakov Tomić. Mladi đakovački tenisač pamtit će Požegu kao grad u kojemu je osvojio prvo mjesto. U finalnom meču Tomić je bio bolji od požeškoga igrača Ine Horvata rezultatom 4:2; 0:4 i 7:5.