Jurjevčani u završnici slomili “želju”

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJE I BARANJE

ZRINSKI (J) – ŽELJEZNIČAR   3:1 (0:1)

Jurjevac – Igralište Bara. Gledatelja: 150. Sudac: Krešimir Bučić (Osijek). Strijelci:0:1 Mijić (39.), 1:1 Kukučka (78.), 2.1 Antonio Kerovec (81.), 3:1 Čavar (83.).

ZRINSKI (J): Pintarić, Mihaljević, Bagarić (74. Fehir), Lukačević (88. Bokanović), Grbeša (87. Matej Lučić), Antonio Kerovec, Bujdo (77. Šinko), Majdiš, Živković (54. Čavar), Mihael Kerovec, Kukučka. Trener. Damir Išasegi.

Zrinski je odigrao još jednu odličnu utakmicu protiv vrlo dobrih Brođana. U prvih pola sata stvorili su nekoliko izglednih prilika, ali redom su promašivali Grbeša, Živković i Antonio Kerovec. Gosti su iskoristili nepreciznost domaćih napadača i iz polukontre u 39. minuti Mijić je iskoristio nesporazum domaće obrane i goste doveo u vodstvo. Neočekivano, ali gosti su na odmor otišli s vodstvom 1:0.

U drugom poluvremenu Jurjevčani su ponovo promašili nekoliko izglednih prilika (Bagarić, Kerovec, Čavar) da bi  Dražen Fehir majstorski pronašao Janika Kukučku koji postiže pogodak za poravnanje rezultata na 1:1. Taj gol pokrenuo je Jurjevčane, a Antonio Kerovec bježi dvojici svojih čuvara i dovodi Zrinski u vodstvo 2.1. Utakmica je odlučena trećim domaćim pogotkom. Mihael Kerovec odlično je asistirao Čavaru koju po treću puta treće brodsku mrežu.

Jurječvani i Brođanima pokazali “mišiće”