Dobitna kombinacija zove se Dražen Fehir!

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJE I BARANJE

HAJDUK – ZRINSKI (J) 2:3 (2:2)

Pakrac – Gradski stadion Pakrac. Gledatelja: 200. Sudac: Andrej Burilo (Osijek). Pomoćnici: Dalibor Conjar (Osijek) i Dino Knez (Osijek). Strijelci: 0:1 Grbeša (9.), 0:2 Grbeša (11.), 1:2 Prohaska (32.), 2:2 Kovačić(44.), 2.3 Fehir (89.).

HAJDUK: Tomašić, Baškiera, Lesičak, Fogl, Prohaska (87. Grubišić), Komljenović (75. Grafina), Petrović, Kovačić (80. Šugić), Rekavić,  krenak (85. Svjetličić), Luksetić (46. Filipović). Trener: Darko baronica.

ZRINSKI (J): Hnatek, Mihaljević, Kovačević, Lukačević, Grbeša (46. Čavar), Antonio Kerovec, Bujdo (73. Fehir), Živković (22. Šinko), Galić, Mihael Kerovec (90. Marošević), Kukučka. Trener: Damir Išasegi.

Nogometaši Zrinskoga kući su se vratili pjevajući što uostalom pokazuje i naša fotografija. Naime, pakračkom Gradskom stadionu domaćini punih sedam utakmica nisu doživjeli poraz tako da je posao Zrinskoga bio daleko teži. Jurjevčani su furiozno krenuli. U samo dvije minute Neven Grbeša u 9. i 11. minuti doveo je Jurjevčane u vodstvo 2:0. tada se činilo da će gosti lagano doći do nova tri boda. Nakon vodstva, Jurjevčani su imali još nekoliko izglednih prilika, ali napadači više nisu bili uspješni. Međutim, domaćini su konsolidirali svoje redove i do odlaska na odmor poravnali rezultat. U 32.minuti Prohaska je smanjio rezultat na 1.2, da bi u 44. minuti Kovačić postigao drugi pogodak za poravnanje 2:2.

U nastavku susreta, trener Damir Išasegi napravio je potez utakmice: u 73. minuti u igru je uveo nedovoljno oporavljenoga Dražena Fehira kojega je posao u vrh napada. I u samoj završnici, nakon velike gužve u kaznenom prostoru Hajduka, Fehir je uklizao i u padu pogodio Tomašićevu mrežu. Za veliko jurjevsko slavlje.