Josip Antinac za tri boda!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

TORPEDO – TOMISLAV  1:0 (1:0)

Kuševac – Igralište Lipa. Gledatelja: 150. Sudac: Miro Karlović (Samatovci) Pomoćnici: Nikola Šušak (Belišće) i Kristijan Novosel (Gat). Strijelac: 1:0 Antinac (6.).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Čuić, Delić,Klemen, Antinac, Bračko, Milardović, Bašić, Ivanda, Sito. Trener: Josip Milardović.

TOMISLAV: Krišto,  Radak, Šantor, Malčić, Ferenčak, Žitnjak, Pavičić, Rudec (46. Ilakovac), Lukačić, Purgar, Tomić.

Još jedan derbi susret dobili su Kuševčani. Odlično su otvorili utakmicu i već u šestoj minuti poveli 1:0. Bračko je odigrao točnu loptu na lijevu stranu gdje se našao Antinac koji ulazi iskosa i pogađa suprotni kut golmana Krište. I nakon postignuta gola, Kuševčani su imali više od igre, ali su gosti imali najizgledniju priliku u prvom poluvremenu kada su pogodili prečku.  Do odlaska na odmor, igra se uglavnom odvijala na sredini terena.

Kuševčani nepobjedivi na svom terenu

U nastavku susreta, ritam igre s obje je strane pao. Gosti su pokušavali ubacivanjem lopti u kuševački kazneni prostor ugroziti Vinkovićev gol, ali domaća obrana bila je besprijekorna. U završnici susreta Torpedo je prepustio posjed lopte gostima čekajući priliku iz kontre. Četiri su puta domaćini imali izgledne prilike, ali napadači nisu bili raspoloženi. Torpedo je do kraja susreta iskusno sačuvao minimalnu prednost i time nastavio svoj pobjednički niz.

S 41 bodom Torpedo se približio vodećim momčadima lige.