Piškorevčani sami sebe pobijedili!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – JEDINSTVO 3:4 (1:0)

Piškorevci – Igralište Kozin trg. Gledatelja: 150. Sudac: Berislav Sudar (Bizovac). Pomoćnici: Danijel Samardžija (Šećerana) i Robert Kožić (Beli Manastir). Strijelci: 1:0 Mišić (10.), 1:1 Vidaković (53.), 1:2 Matković (58.), 2:2 Lemos Da Silva (64.), 3:2 Mišić (68.), 3:3. Matković (73.), 3:4 Šarlija (82.).

RATAR: Barić, Peradinović, Bošnjaković, Batinić, Liščević,Batista,Abramović, Mišić, Bekić, Križanović, Lemos. Trener:JosipMišić.

JEDINSTVO: Viljevac, Tomaz, Dukmenić, Curač, Matović, Katavić, Vidaković, Šarlija, Grgić, Janžek, Šapina.

Nogometaši ratara u desetoj su minuti došli u vodstvo, upravo onako kako su željeli: brzim golom primorati goste da se otvore pa onda koristiti kontre. Korner je izveo Abramović, na prvoj vratnici Batista je glavom loptu prebacio na drugu stranu gdje natrčava Mišić i zakucava loptu u Viljevčevu mrežu. Do odlaska na odmor Piškorevčani su mogli i povećati svoje vodstvo, ali Mišićev udaraca zaustavila je prečka. Još  bolju priliku imali su domaćini, ali kazneni udarac promašio je Dean Bekić. Opći je dojam da su Piškorevčani na odmor mogli otišli s pristojnim vodstvom od 3:0 ili više. I upravo to će im se osvetiti u nastavku susreta.

Piškorevčani se prerano veselili

U 53.minuti gosti golom Marka Vidakovića poravnavaju rezultat na 1:1, a samo pet minuta kasnije Matković postiže drugi pogodak za gostujuće vodstvo 2.1. Međutim, Piškorevčani su nastavili napadački igrati te već u64. minuti Križanović izvodi korner, Lemos je najviši u skoku i glavom pogađa gostujuću mrežu za 2.2. Ponovo je pokretač piškorevačke akcije bio Križanović koji pronalazi Lemosa. Brazilac se oslobađa svoga čuvara i prosljeđuje loptu do Mišića koji ju posprema u mrežu. Priliku da potvrde pobjedu ratarovi igrači propustili su u 70.minuti kada je Batista prelazi golmana Viljevca i upućuje loptu u mrežu. Domaći igrači i navijači već su počeli slaviti, ali lopta je na opće iznenađenje završila pored vratnice. Nakon toga, gosti iz dvije kontre golovima Matkovića i Šarlije dolaze do pobjede.