Tomislav u nastavku slomio Ratar!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

24. KOLO

TOMISLAV – RATAR  4:0 (0:0)

Nogometaši Ratara protiv Tomislava tražili su iskupljenje za domaći poraz protiv Jedinstva. Iako su domaćini bili favoriti, u prvom poluvremenu to se nije vidjelo na terenu. Obje momčadi igru su koncentrirale na sredini terena tako da je to, što se tiče prilika za gol, bilo poprilično siromašno poluvrijeme. Domaćini su imali jednu priliku i to u 31. minuti kada je njihov udarac završio preko vratnice golmana Barića. I Piškorevčani su samo jednom, u 41. minuti,  zaprijetili protivničkom golmanu, ali bez rezultata.

Tomislav (bijeli dresovi) u nastavku slomili Ratar

Na početku, točnije u 47. minuti Piškorevčani su imali stopostotnu priliku za vodstvo. Critano izlazi sam pred domaćeg golmana, ali promašuje. I tada stiže kazna. U 48. minuti Tomislav Radotić iz slobodnog udarca s 19 metara, dovodi Tomislav u vodstvo 1:0. U 55. minuti Hrvoje Čolar prolazi kroz piškorevačku obranu i zabija za 2:0. samo tri minut kasnije, Tomislav Radotić zabija svoj drugi, a momčadski treći pogodak za konačno rješenje utakmice. Ratar je mogao u 63. minuti postići počasni pogodak, ali udarac Križanovića iz slobodnoga udarca završava preko gola. U 64. minuti igrači Tomislava izveli su odličnu akciju koju za konačnih 4:0 završava Branimir Ferenčak.