Kukučka otvorio, Galić i Kovačević zatvorili seriju!

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJE I BARANJE

ZRINSKI(J) – BORAC 3:0 (1:0)

Jurjevac – Igralište Bara. Gledatelja: 150. Sudac: Branimir Vukoja (Slavonski Brod). Pomoćnici: Željko Lipar (Đakovo) i Robert Vukišić (Nova Gradiška). Strijelci: 1:0 Kukučka (36.), 2:0 Galić (71.), 3:0 Kovačević (76.).

ZRINSKI (J): Pintarić, Mihaljević, Fehir (82. Čavar), Bagarić (84. Lučić), Kovačević, Lukačević, Grbeša (55. Antonio Kerovec), Majdiš, Galić (80. Mihael Kerovec), Kukučka (89. Hnatek), Šinko. Trener: Damir Išasegi.

BORAC: Malenica, Erceg (79.Đulinac), Bošnjak, Erlić, Martan (68.  Đulinac), Milić, Ćosić (82. Šujdović), Radojčić, Prugovečki, Knežević, Barat.

Jurjevčani su ostvarili osnovni cilj—upisali novu pobjedu koja ih i dalje ostavlja na prvom mjestu. S dva su boda ispred Sloge i u rasplet prvenstva ulaze s puno optimizma. U sljedećem kolu Jurjevčani gostuju u Dardi, a nakon toga slijede dvije domaće utakmice (Slavonac i Vuteks-Sloga) te u posljednjem kolu gostovanje u Jelisavcu.

Još korak bliže naslovu – NK Zrinski Jurjevac

U prvom poluvremenu, s obzirom na važnost utakmice, gledatelji su vidjeli nervoznu i rastrganu igru. Gosti su prvi zaprijetili, ali golman Pintarić bio je na visini zadatka. U takvoj igri Jurjevčani su iskoristili priliku u 36. minuti i došli do toliko željenoga vodstva. Loptu je ubacio Krešimir Galić, a Janik Kukučka  glavom pogađa za 1:0. Bio je to i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta, domaćini su pokazali daleko bolju igru štosu potvrdili i s dva nova pogotka. U 71. minuti loptu je na drugu stativu ubacio Šinko, a na pravom se mjestu našao Krešimir Galić koji pogađa gostujuću mrežu. Nakon toga, gostujuća igra se raspala, a prilike domaćina redale su se iz minute u minutu. U 76. minuti pao je i treći gol. Lopta je na desetak metara došla do Kovačevića koji pogađa same rašlje Maleničinog gola. Do kraja susreta Antonio Kerovec pogađa stativu, Kovačević šutira u blok protivničkih igrača, Bagarić šutira, ali Malenica odlično brani.  Dakle, prema prilikama, rezultat je mogao biti još veći, ali Jurjevčani su zadovoljni i s tri pogotka jer su pred sobom imali solidnu i dobro organiziranu momčad.