Radnički iskoristio pogrješke piškorevačke obrane!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RADNIČKI — RATAR 3:1 (1:0)

Nogometaši Ratara pred sobom su imali vodeću momčad lige— Radnički. Domaćini su od samoga početka imali terensku inicijativu, a u vodstvo su došli u 18. minuti kada je gostujući golman zakasnio s reakcijom, pri tome se ozlijedio i ostao ležati na podu, međutim,domaćini nisu prepoznali fair play te je domaći napadač ubacio loptu u praznu mrežu. Piškorevčani su najbolju priliku imali u 39.minuti kada je Lemos Da Silva solo akcijom došao pred domaćega golmana, ali, nažalost, nije pogodio mrežu.

Najizgledniju piškorevačku priliku imao je Brazilac Lemos

U nastavku susreta i gledatelji su vidjeli puno sadržajniju igru obje momčadi. Domaćini su i dalje napadali, a Piškorevčani branili. U 65. minuti vodeća momčad lige povećavala je svoje vodstvo. Nakon ubačaja iz kornera domaći napadač pogađa gostujuću mrežu za 2:0. Samo dvije minute kasnije, gosti su smanjili rezultat na 1:2. Ubačenu loptu iz kornera dočekao je Josip Mišić i glavom pogodio domaću mrežu. Ovo je “naljutilo” domaće napadače tako da su u 70. minuti postigli treći pogodak. Pogodak je ponovo pao nakon ubačaja iz kornera.