Đakovački tenisači sezonu otvorili porazom u Čakovcu

DRUGA HRVATSKA TENISKA LIGA

FRANJO PUNČEC—ĐAKOVO 6:1

Đakovački su tenisači gostovanjem u Čakovcu započeli natjecanje u Drugoj hrvatskoj teniskoj ligi.  Đakovčani se nalaze u Skupini Mitić zajedno s Koprivnicom, Medveščakom, HATK Mladost i Ponikvama II.

Đakovački tenisači poraženi su u prvom kolu u Čakovcu

U prvom kolu Đakovčani su upisali poraz od Čakovčana  koji će zasigurno biti jdni od favorita lige. Jedinu đakovačku pobjedu ostvario je najmlađi član momčadi—četrnaestogodišnji Leon Babić Brajko u tri je seta bio bolji od Maka Nerera.  Nakon što je izgubio prvi set (7:5) u drugom je uzeo jedan break za 6:4 da bi u trećem setu potpuno razbio domaćega igrača s uvjerljivih 6:1. tri seta igrao je i Mario Beljan i nakon što je, izgubio prvi, a dobio drugi set, u odlučujućem trećem Teodor Zlatar oduzeo je servis đakovačkom tenisaču i tako došao do pobjede 6:4. U oba susreta parova domaćini  su bili bolji za konačnih 6:1.

U drugom kolu, sljedećega vikenda u Đakovu će gostovati tenisači HATK Mladost.