Kuševački bod (ne)zadovoljstva!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

METALAC—TORPEDO 1:1 (1:0)

Nogometaši torpeda nastavili su svoj niz uspješnih rezultata. U Osijeku su osvojili bod koji znači i uspješnu seriju. Torpedoje bolje otvroio utakmicu, na početku je pogodioprečku te nekoliko izglednih prilika, ali napadači ponovo nisu bili raspoloženi. U jednom kontranapadu domaćini su u 30, minuti golom Zrinskoga poveli 1:0 što je bio i rezultat prvoga poluvremena. Pri kraju prvoga dijela utakmice domaći golman dobio je crveni karton tako da su Kuševčani u drugom poluvremenu imali igrača više. U nastavku su Kuševčani imali više od igre, željeli su doći do poravnanja, promašili su nekoliko izglednih prilika. Takav pristup urodio je plodom u završnici susreta. U 84. minuti, a, tko će drugi, Josip Milardović postiže pogodak vrijedan jednoga boda. Torpedo se trenutno nalaz na osmom mjestu s 4 boda.

Torpedo je igrao u sastavu.: Vinković,  Beljan (Cicvarić), Delić, Babić, Bošković, Milardović, Ivanda, Klemen, Bračko, Antinac (Dominik Radoš), Bašić.