Sense bar Runolist Didi lakše od očekivanoga protiv Old Bara, CB Click na strizivojnski pogon, “Starsi ” i Escape podijelili bodove, “Otvarači” i Pam Pam do prve pobjede!

MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKIH KAFIĆA 2018.

3. KOLO

RESTORAN SOKAK – PAM PAM 3:5 (2:3)

Na otvaranju utakmice Restoran Sokak prvi je došao u vodstvo. Udarac Marka Zetovića sa sedam metara, golman Pam Pama je odbio, ali lopta ipak završava u mreži. Nedugo nakon toga, Pam Pamovci dolaze do izjednačenja. Mario Šarić, nakon odlično izigrane akcije, dočekao je loptu i iz blizine zatresao mrežu. “Sokak” ponovo dolazi u vodstvo, a iskosa s desne strane prvi golmanov kut pogađa Željko Parić. Pam Pamovci se nisu predavali jer su do kraja prvoga poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist. Strijelac za 2:2 bio je Matej Jurić, a treći pgoodak postigoa je topovskim udarcem s desetak metara Domagoj Sesar.

Pam Pamovci upisali su prvu pobjedu

U nastavku susreta na terenu je postojala samo jedna momčad – ona Pam Pama. Solo akcijom Domagoj Sesar povisio je rezultat na 4:2, a Marko Franjić postgao je peti pogodak za konačno rješenje utakmice. Restoran Sokak u završnici je upsio popraviti umjetnički dojam i golom Marka Matekala doći do konačnih 5:3.
Ovo je prva pobjeda Pam Pama, a drugi poraz Restorana Sokak.

OLD BAR – SENSE BAR RUNOLIST DIDI 2:6 (0:3)

Old Barovci izgubili su utakmicu gotovo bez ispaljenoga metka. Poznavajući ih kao borbenu i srčanu momčad, očekivali smo veći i žešći otpor, doduše, jednome od favorita turnira. Sense bar Runolist Didi u prvom je poluvremenu došao do laganih 3:0 igrajući s pola snage. U vodstvo je “Sensovce” doveo Josip Mišić, drugi pogodak djelo je Jure Karina koji je na dodavanje sa strane uklizao i zajedno s loptom završio u mreži. Do kraja susreta “Senseovci” su postigli i treći pogodak čime je utakmica bila riješena. S obzirom da se u momčadi Sense Bara nalaze dva golmana (Mladen Barić) Ivan Gansberger, golman Mladosti iz Đakovačke Satnice, u drugom je poluvremnu zaigrao. Doduše, nešto smo početkom drugoga poluvremena vidjeli i od Old Bara. Na 1:3 smanjio je Stjepan Gurdon, ali tada na scenu stupa golman – igrač Ivan Gansberger. Do kraja utakmice postiže tri pogotka za Sense Bar Runlist Didi i time je na sebe skrenuo pozornost managera koji tragaju za vrsnim napadačima. U samoj završnici utakmice Sjtepan Gurdon svojim drugim pogotkom donosi konačan rezultat – 2:6.
Sense Bar Runlist Didi upisaoej treću pobjedu i nalaze se na prvom mjestu sa svih devet bodova.

CAFFE BAR CAMEL – OTVARAČ ĐAKOVO 2:4 (1:1)

Otvarači su u mini prijelaznom roku napravili odličan posao te su na večerašnju utakmicu doveli poznatoga rukometaša i trenera ivana Šundu. Bio je to pun pogodak koji je Otvaračima donio prvu pobjedu.

Dvostruki strijelac za “otvarače” – Ivan Šunda

Nakon početnoga ispitivanja, sredinom prvoga poluvremena, Ivan Šunda, odbijenu loptu od stative posrpemio je u Camelov gol. Međutim, samo minutu kasnije, “Camelovci” su izjednačili golom Slavena Gajića, a to je bio i rezultat prvoga dijela utakmice.U nastavku susreta Ivica Čolak doveo je “otvarače” u vodstvo 2:1. Naime, strijelac gola ušao je tek u drugom poluvremenu i odmah se upisao u listu strijelaca. Ipak, CB Camel odgovara izjednačenjem na 2:2, a strijelac je bio Josip Gal.
U završnici susreta ponovoje na sceni Ivan Šunda koji nakon izigrane kontre postiže svoj drugi pogodak za novo vodstvo Otvarača. Točku na “i” prekrasnim golom iz solo akcije postavio je Ivan Matić. Prošao je po lijevoj strani, i iskosa, gotovo iz mrtvoga kuta, pogodio prvi kut protivničke mreže za konačnih 4:2. I veliko slavlje Otvarača.

CB ĐAKOVŠTINA KAMEN ŠTIMAC – CAFFE BAR CLICK 2:5 (2:1)

CB Đakovština Kamen Štimac upisao je dva poraza na otvaranju lige i nikako nisu htjeli u rubriku porazi staviti i brojku tri. I tako su krenuli u utakmicu. Agresivno s nekoliko izrazitih prilika i udaraca sa sedam do deset metara. Takav pristup donio im je početno vodstvo. Golom Danijela Kovača poveli su 1:0. Međutim, nismo dugo čekali na odgovor Clicka koji je izjednačio na 1:1. Ipak, odličnu igru Kamen Štimac pretvorio je u novo vodstvo. Strijelac za 2:1 bo je Nikola Andrić, a to je bio i rezultat prvoga poluvremena.
U nastavku susreta kao da su se naljutili “clickovci” Matić i Kunce, na čijim je krilima došlo do preoketa i potupnog sloma Štimčeve družine. Ivan Matić izjednačio je na 2:2, Kunce povećao na 3:2, zatim Kunce ponovo za 4:2, a na kraju Ivan Matić za konačnih 5:2.

Click na strizivojnski pogon do treće pobjede

Ovom pobjedom CB Click je stopostotan sa svih devet bodova, dok je CB Đakovština Kamen Štimac bez boda.

CAFFE BAR STARS – ESCAPE CAFFE 3:3 (0:2)

Kao što se i očekivalo, utakmica između Starsa i Escapea, bila je i najbolja utakmica večeri. “Escepovci” su u prvom poluvremeenu imali više od igre i svoje su prilike pretvorili u pogotke. U vodsvo je Đakovačne doveo Domagoj Ivić, a drugi pogodak postigao je Ivan Novoselić. Bio je to veliki kapital za nastavak utakmice.
Da znaju svoj posao i znaju nogomet pokazali su i “starovci”. Golovima Marka Stepića i Zdravka Degmečića poravnali su rezultat i tako završnicu utakmice učinili izuzetno zanimljivom. Odogovor Escepea stigao je golom Marija Bojanovića koji je svoju momčad ponovo doveo u vodstvo. U samoj završnici susreta Mijo Balažić izjednačio je rezultat i tako svoju momčad spasio poraza.