Mihael Kepić torpedirao Old Bar, CB Click i Sense bar uvjerljivi, Escape Caffe stigao na treće mjesto!

LIGA ĐAKOVAČKIH KAFIĆA 2018.

RESTORAN SOKAK – OLD BAR  6:1 (5:1)

Restoran Sokak večeras je nastupio bez piškorevačkih Brazilaca, ali se u momčadi pojavilo nekoliko novih imena. Od samoga početka „Sokak“ je dominirao terenom, stvorio dvije prilike, ali mreža Old Bara ostala je netaknuta. Ipak, „Sokak“ je došao u vodstvo zahvaljujući solo akciji Marka Zetovića koji sa sedam metara „špicom“ pogađa donji kut. Old Bar odmah je nakon toga uzvratio, a strijelac za 1:1 bio je Alen Pitlović. Ubačenu loptu iz kornera Pitlović glavom sprovodi u mrežu. Nismo dugo morali čekati na novi pogodak. Ubačenu loptu s lijeve strane na drugoj vratnici dočekao je Mihael Kepić koji postiže prvi od svoja četiri pogotka. Nakon toga, sve se otvorilo za napadače Restorana Sokak.

Antonio Bala strijelac je trećega gola za „Sokak“, a odmah nakon toga uslijedio je i četvrti pogodak. Ubačenu loptu iz auta i udarac prema golu Old Bara dočekao je Mihael Kepić koji po drugi puta trese mrežu. Do odlaska na odmor vidjeli smo još jedan pogodak. Za 5:1 strijelac je bio ponovo Mihael Kepić.

U drugom poluvremenu gledali smo igru na sredini terena, a Mihael Kepić postigao je svoj četvrti pogodak za konačnih 6.1.

PAM PAM – ESCAPE CAFFE   1:7 (0:3)

U prvih deset minuta gledali smo gotovo “šahovsku igru“ u kojoj niti jedni niti drugi nisu previše otvarali svoju igru. I tada je uslijedila odlična solo akcija dine Burazina koji iskosa s lijeve strane šutira u suprotni kut. Lopta je završila u maloj mrežici za vodstvo Escape caffea 1:0. Ubrzo nakon toga, Domagoj Ivić postiže pogodak iskosa s lijeve strane. Do odlaska na odmor Burazin se oslobodio svoga čuvara, idealno u petercu uposlio Marina Bikića koji šalje loptu u praznu mrežu.

U nastavku susreta, momčad Pam Pama gotovo da se predala, a  „Escapeovci“ su iz minute u minutu povećavali svoju prednost. Četvrti pogodak rezultat je odlične akcije koju je započeo Ivan Novoselić koji se pravovremeno otvorio u protivničkoj polovici igrališta, idealno pred golom poslužio Bojanovića koji ubacuje loptu u mrežu. Na sredini terena loptu je oduzeo Mari Bikić koji s deset metara pogađa lijevi kut. Pam Pamovci su uspjeli postići počasni pogodak, a strijelac je bio Mile Blažević koji šutira, a lopta se odbija od stative i udaraca mladoga golmana Leku u leđa. I završava u mreži.

Do kraja susreta u listu strijelaca upisuju se Luka Kolak i Marin Bikić za konačnih 7:1.

CAFFE BAR CLICK – CAFFE BAR STARS  7:1 (2:0)

Trebao je ovo biti derbi četvrtoga kola, međutim, „Clickovci“ su odigrali svoju najbolju  utakmicu na turniru i potpuno razmontirali „Starse“. U prvom poluvremenu vidjeli smo dvije solo akcije iz kojih su pali i golovi. Najprije je Ivan Matić iskosa s lijeve strane silovito šutirao i pogodio suprotni kut. Odmah nakon toga, Ilija Degmečić postiže drugi pogodak čime je zaključeno prvo poluvrijeme. Početkom drugoga poluvremena „Starsi“ su organizirali nekoliko akcija, odlično šutirali, ali su „Clickovci“ na golu imali izuzetno raspoloženoga golmana Šena.  Nakon toga, Anto Pejić postiže treći pogodak i to je početak kraja za Cafffe bar Stars. Četvrti i peti pogodak postiže Mladen Jakobović, a u završnici opet na scenu stupa raspoloženi Ivan Matić. Lob udarcem prebacuje golmana Vinkovića, a nakon toga „Starsi“ postižu počasni pogodak. Strijelac s desetak metara bio je Marko Stepić. U samoj završnici utakmice Ivan Matić postiže svoj treći pogodak za 7:1.

OTVARAČ ĐAKOVO – CB ĐAKOVŠTINA KAMEN ŠTIMAC

Utakmica Između Otvarača Đakovo i Caffe bara Đakovština Kamen Štimac dogovorom momčadi odgođena je za srijedu u 19:30 minuta.

SENSE BAR RUNOLIST DIDI – CB CAMEL 6:2 (3:2)

Serija golova u posljednjoj utakmici dana krenula je od prve akcije. Nakon akcije „Sensea“ Ivo Horvat prizemnim udarcem postiže vodeći pogodak. Samo dvije minute kasnije Vedran Štrk dovodi Sense bar u vodstvo 2:0 i činilo se da će mladi Perkovčani doživjeti katastrofu. Međutim, iskosa s lijeve strane za Camel gol postiže Davor Karalić, Ipak, Ivo Horvat udarcem sa sedam metara povećava vodstvo Sense bara. Do kraja prvoga poluvremena Mateo Benić postiže pogodak za „Camelovce“ i time zaključuje poluvrijeme.

U nastavku susreta, iskustvo je presudilo. Sense bar Runolist Didi golovima Floriana Abramovića, Vedrana Štrka i Jure Karina dolazi do visoke i zaslužene pobjede. Ovom pobjedom Sense bar i dalje ima stopostotni učinak – sve četiri pobjede.