Ladimirevčani i Piškorevčani u revijalnom tonu!

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

30. KOLO

SLAVONAC – RATAR   6:3 (2:2)

Ladimirevci – Športski park. Gledatelja: 100. Sudac: Berislav Sudar (Bizovac). Pomoćnici: Deni Grofelnik (Valpovo) i Dino Knez (Višnjevac). Strijelci: 1:0 Nemet (8.), 1:1 Lemos Da Silva (10.), 1:2 Bala (30.), 2:2 Šestanj (34.), 3:2 Salapić (46.) 4:2 Salapić (63.), 5:2 Arnaut (65.), 5:3 Batista da Silva (80.), 6:3 Arnaut (84.).

SLAVONAC: Antolović (86. Vranjković), Mitić, Kolesarić (70. Janjić), Budimir, Šestanj, Vučički, Nemet, Salapić (62. Krajina), Harkanovac (74. Janjić), Arnaut, Kovačević.

RATAR: Barić, Peradinović, Bošnjaković, Batinić, Batista Da Silva, Lukačević, Lemos da Silva, Vukadin, Križanović, Bekić, Bala. Trener: Josip Mišić.

Ladimirevčani i Piškorevčani odigrali su revijalnu utakmicu u kojoj su najviše  uživali gledatelji jer su vidjeli devet lijepih golova. Domaćini su poveli golom Nemeta, ali su gosti preokrenuli rezultat golovima Lemosa Da Silve i Antonija Bale. Do odmora Šestanj poravnava rezultat na 2:2.

U prvoj minuti nastavka Salapić domaćine dovodi u vodstvo 3:2 da bi isti igrač postigao i četvrti pogodak. U 65. minuti Arnaut postiže peti pogodak čime je utakmica bila odlučena. Ipak, u završnici utakmice Batista da Silva smanjuje rezultat na 5:3 da bi Arnaut u 84.minuti postigao konačnih 6:3.