CB “Click” se vratio na pobjedničke staze, Sense bar Runolistu Didi derbi protiv CB Stars, Restoranu Sokak nova pobjeda, Escape caffe uništio Otvarače, CB Camel bolji od Old bara

LIGA ĐAKOVAČKIH KAFIĆA 2018.

PAM PAM – CAFFE BAR CLICK  3:10 (2:6)

Nakon poraza u petom kolu malonogometaši CB Clicka od prve su minute krenuli prema golu Pam Pama. I za samo desetak minuta prvoga dijela došli su do visokih 5:0. Strijelci su bili Ilija Degmečić, Matić, Josip Damjanović (2) i Kunce. Marinko Hipp postigao je prvi pogodak za Pam Pam  te je smanjio rezultat na 1:5, ali Pejić postiže šesti pogodak da bi Željko Parić postigao drugi pogodak za Pam Pamovce. Toje bio rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta nastavila se golijada. Josip Damjanović postiže svoj treći pogodak, a Marinko Hipp smanjuje na 3:7 svojim drugim golom. Dokraja „Clickovci“ postižu još tri pogotka, a strijelci su Andrijević, Kunce i Matić za konačnih 10:3.

OTVARAČ ĐAKOVO – ESCAPE CAFFE  2:11 (0:5)

Otvarači su večeras bili bez energije što su iskoristili igrači Escape caffea i do vrha napunili mrežu Oršolića. Seriju golova otvorio je Dino Burazin udarcem sa sedam metara, na 2:0 povisio je Ivan Novoselić nakon što je protivničkoj obrani oduzeo loptu i solo akcijom zatresao mrežu. Domagoj Ivić pokazao je da napadački nos jer se našao u stativu gdje je dočekao ubačenu loptu za 3:0. Antonio Kerovec pokazao je silinu svoga udarca, lopta se od bloka odbila do Domagoja Ivića koji postiže svoj drugi pogodak. Do odlaska na odmor, u listu strijelaca upisao se i Marijo Bojanović koji je iskoristio nesporazum Otvaračeve obrane. Bilo je to uvjerljivo izdanje u prvih 20 minuta.

Otvarač je bolje otvorio drugi dio utakmice i golom Gorana Tadića smanjio rezultat na 1:5. Šesti pogodak udarcem pod prečku postiže Luka Kolak, a Domagoj Ivić postiže svoj treći pogodak za 7:1. Svoj prvi pogodak na utakmici postigao je Renato Đurđević za 2:7. Do kraja susreta, u listu strijelaca upisali su se Luka Kolak, Marijo Bojanović, Domagoj Ivić i Dino Burazin.

SENSE BAR RUNOLIST DIDI – CAFFE BAR STARS  4:3 (2:1)

Utakmica između Sense bara Runolist Didi i CB Starsa bila je najzanimljivija utakmica večeri. Nakon početnoga ispitivanja snaga, prvi su u vodstvo došli“Starsi“.Brza kontra došla je do Marijana Udovčića koji iskosa pogađa prvi kut protivničke mreže. Međutim,nismo dugo čekali na odgovor Sensea. U gužvi pre golom nabjje se snašao ivo Horvat koji „špicom“ pogađa Vinkovićevu mrežu za 1:1. Strpljivom igrom Sense bar došao je do vodstva. Izigranom akcijom na desnoj strani prošao je Florian abramović koji preciznošutira, a lopta se od stative odbija u mrežu. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Sense bar početkom drugoga poluvremena povećao je svoje vodstvo. Slobodan udarac izveo je Borko, pa je došla na gol liniju do Mišića koji ubacuje pred gol. Tamo se našao Tomas Grgačević koji loptu zakucava u gol. Odgovor „Starsa“ stigao je brzo. Sa osam metara udarac je uputio Zdravko Degmečić, a lopta je završila u gornjem dijelu mreže.

Solo akcijom Dine Blaškića Sense bar dolazi do vodstva 4:2, a u posljednjim trenucima utakmice Domagoj Vragolović postiže treći pogodak za Caffe bar Stars.

RESTORAN SOKAK – CB ĐAKOVŠTINA KAMEN ŠTIMAC  5:3 (3:1)

Restoran Sokak nastavio je pozitivan niz u posljednja tri kola. Na krilima Brazilaca došli su do nove pobjede. Doduše, uz Lemosa, Batistu i Cristiana, ekipa Sokaka dobila je još jednoga „Brazilca“. Rije je o Balitu, odnosno Antoniju Bali koji je pokazao sve čari malonogometne igre. Upravo je on doveo Restoran Sokak u vodstvo. Bala je pratio akciju po lijevoj strani, u pravo vrijeme je natrčao na loptu i zatresao mrežu CB Đakovštine. Bolju igru „ugostitelji“ su okrunili drugim pogotkom. Marko Zetović silovito je šutirao s 12 metara, a prizemna lopta prošla je i pored protivničkoga golmana. Luka Štimac uspijeva smanjiti rezultat na 1:2, da bi Batista u završnici prvoga poluvremena postigao treći pogodak.

U nastavku susreta, na scenu stupa Lemos Da Silva koji s dva pogotka rješava pitanje pobjednika. Golovima Josipa Antinca i Domagoja Kopekoga CB Đakovština Kamen Štimac uspio je samo popraviti umjetnički dojam.

OLD BAR – CAFFE BAR CAMEL  1:3 (1:1)

U posljednjoj utakmici večeri Caffe bar Camel upisao je svoju drugu pobjedu kojom se priključuje sredini tablice. Old Bar je bolje otvorio utakmicu i golom Pintarića poveo 1:0, ali Karalić uspijeva izjednačiti na 1:1. U nastavku susreta, „Camelovci“ su bili konkretniji te su golovima Brlošiča i Benića došli do zaslužene pobjede