Veterani bolji od Zrinskoga, Potnjanci slavili protiv Preslatinčana!

TRADICIONALNI SUSRET PRIJATELJSTVA U DRENJU

U okviru kulturne manifestacije Susreti prijateljstva, u Drenju se, od petka do nedjelje,  igra turnir na kojemu nastupaju četiri momčadi: uz domaćina NK Zrinski i veterane Drenja nastupaju Velebit iz Potnjana i Slavonac iz Preslatinaca.

ZRINSKI (D) – VETERANI DRENJE  6:7 (2:2; 1:2)

U drenjanskom susretu između aktivnih igrača i veterana svakoj  momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme. Veterani su rano došli u vodstvo 2:0, ali su nogometaši Zrinskoga do poluvremena smanjili na 1.2. Strijelac je bio Dominik Ikić. U nastavku susreta nogometaši Zrinskoga imali su terensku inicijativu te su golom Hrvoja Petrovića izjednačili na 2:2. U izvođenju jedanaesteraca više sreće imali su veterani koji su postigli svih pet udaraca, dok su igrači Zrinskoga postigli četiri pogotka (Hrvoje Petrović, Andrej Labudić, Dominik Ikić i Ivan Fehir), a kazneni udarac promašio je Marijan Petrović.

Domaćini Susreta prijateljstva -NK Zrinski Drenje

VELEBIT – SLAVONAC (P)   1:0 (1:0)

U susretu Potnjanaca i Preslatinčana jedan je gol odlučivao je pobjednika. U 15. minuti strijelac je bio Josip Novak.

U nedjeljnom finalu sastat će se Velebit iz Potnjana i veterani Drenja, a u borbi za treće mjesto igrat će NK Zrinski i Slavonac iz Preslatinaca.