Slavonija iz Punitovaca novi županijski prvoligaš!

KVALIFIKACIJE ZA ULAZAK U PRVU ŽUPANIJSKU LIGU OSJEČKO-BARANJSKU

DRUGA UTAKMICA

POLET – SLAVONIJA (P) 0:2 (0:1)

Bokišić – Igralište Gaj. Gledatelja: 100. Sudac: Antonio Škrobić (Čepin). Pomoćnici: Mario Jurić (Osijek) i Ivan Grepo (Višnjevac). Strijelci: 0:1 Uzelac (44.), 0:2 Josip Perak (80.).

POLET: Bošnjak, Bandić, Liović (78. Amidžić), Tomislav Pritištanac, Krešimir Amidžić (46. Mirko Pritištanac), Gapšarić, Mihaljević, Marić, Pejaković, Kraljek, Lončar (46. Filipović). Trener. Dario Filipović.

SLAVONIJA (P): Hrvoje Stipanović, Veverec, Klepo (70. Dražen Perak), Tadijan, Uzelac (83. Mario Stipanović), Josip Perak (84.Šuvarić), Štigler, Bjelobrk (81. Poljarević), Šteančić, Škorvaga, Vinko (72. Perić). Trener: Goran Uzelac.

Punitovčani su i u drugoj kvalifikacijskoj utakmici potvrdili da su bolji suparnik od Bokšićana. Od samoga početka gosti su dominirali terenom, stvarali prilike, ali u prvom poluvremenu tek je jedna lopta završila iza leđa domaćega golmana Bošnjaka. U samoj završnici prvoga dijela, točnije u 44. minuti, Goran Uzelac postigao je vodeći pogodaka za Slavoniju.

Nastavak susreta, zbog olujnoga nevremena, kasnio je gotovo pola sata. Međutim, to nije smetalo Punitovčane da potvrde svoju pobjedu u Bokšiću. U 80. minuti drugi gol za konačnu potvrdu pobjede postigao je Josip Perak.

Novi županijski prvoligaš -NK Slavonija Punitovci

Nakon utakmice, Punitovčani su proslavili ulazak u prvu županijsku ligu u kojoj će Đakovština ponovo imati četiri predstavnika. Nakon što su iz lige ispali Semeljčani, uz Torpedo, Ratar i Mladost iz Đakovačke Satnice, od jeseni i Slavonija iz Punitovaca nastupit će kao županijski prvoligaš.