Mihael Kepić “potopio” Click za drugo mjesto Restorana Sokak, Stjepan Gurdon srušio Escape Caffe, Đakovština Kamen Štimac preko Pam Pama do četvrfinala, CB Stars bolji od CB Camel!

ĐAKOVAČKA LIGA KAFIĆA 2018.

Nakon devet odigranih kola, dobili smo parove četvrtfinala koji se igraju u srijedu, 13.lipnja, na umjetnoj travi Malonogometnog kluba Certissa. Donosimo raspored četvrtfinala:

20:00 ESCAPE CAFFE – CB STARS

20:45 CB CLICK – OLD BAR

21:30 SENSE BAR RUNOLIST DIDI – CB CAMEL

22:10 RESTORAN SOKAK – CB ĐAKOVŠTINA KAMEN ŠTIMAC

REZULTATI 9. KOLA:

CB ĐAKOVŠTINA KEMEN ŠTIMAC – PAM PAM  3:2 (1:2)

Prva utakmica 9.kola odlučivala je koja će momčad nastaviti natjecanje, a tko će zauzeti deveto mjesto koje znači i oproštaj od četvrtfinala. Pam Pam je bolje otvorio utakmicu i odličnim udarcem Filipa Denića s desetak metara došli u vodstvo. Međutim, Đakovštine je odmah uzvratila: na odbijenu loptu natrčao je Dane Kovač i poravnao rezultat na 1:1.  Pam Pamovci su do kraja poluvremena ponovo došli u vodstvo. Udarcem sa osam metara Marin Vardić pogodio je mrežu Đakovštine. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta CB Đakovština Kamen Štimac preokrenuo je rezultat. Stjepan Kovačić uputio je topovski udarac sa osam metara i loptu poslao pod prečku. Stjepan Kovačić prometnuo se u junaka utakmice jer je postigao pobjednički pogodak. Šutirao je s 12 metara, a lopta se od stative odbila u gol. Za konačnu pobjedu i nastavak natjecanja. A Pam Pam se ovom utakmicom oprostio od daljnjega natjecanja.

CAFFE BAR STARS – CAFFE BAR CAMEL  4:3 (3:2)

U sudaru kafića, na kraju utakmice, radovali su se „Starsi“. Mladi Perkovčani bolje su otvorili utakmicu i već u 10.minuti vodili su s 2:0. Strijelac prvoga pogotka, u sedmoj minuti, nakon izigrane akcije, lopta dolazi do Matea Barukčića koji pogađa protivničku mrežu. „Camelovci“ su dva puta pucali prema Vinkoviću, ali je ovaj dva puta odlično obranio, međutim, treći puta Mateo Benić pogađa za 2:0.U istoj minuti, „Starsi“ su smanjili rezultat na 1:2. Strijelac je bio Renato Kurtušić.  Nakon toga, „Starsi“ su pritisnuli CB Camel. U kontri je pogodak postigao Stepić. Do odlaska na odmor, Toni Jarić zabija treći gol za preokret u vodstvo “Starsa“ 3:2.

U nastavku  susreta, Marijan Udovčić povećava vodstvo na 4:2, a konačni rezultat postavio je Šarčević.

ESCAPE CAFFE – OLD BAR  3:4 (1:2)

Old barovci nanijeli su drugi uzastopni poraz escape Caffeu i tako zakomplicirali borbu za sam vrh tablice. Ivan Radnić doveo je u vodstvo „Esapeovce“, ali je Mario Ćurić iz gužve izjednačio rezultat na 1:1. Old bar došao je u vodstvo nakon što je lopta ubačena iz kornera, na nju je natrčao Mateo Drmić i zakucao ju pod prečku. Bolju igru Old barovci okrunili su i trećim pogotkom. I ponovo je ključan bio korner: nakon ubačaja u protivničkom šestercu najbolje se snašao Stjepan Gurdon koji postiže pogodak. Nakon toga, igrači Escape Caffea kreću na sve ili ništa. U kratkom roku postižu dva pogoka za izjednačenje rezultata na 3:3. Antonio Kerovec pogodio je gol udarcem sa osam metara, a zatim je Ivan Novoselić iskosa s desne strane pogodio Kanurićevu mrežu. Ipak, u završnici utakmice, Alen Pitlović pobjegao je u kontru, nesebično dodao do Stjepana Gurdona koji svojim drugim pogotkom svojoj momčadi donosi pobjedu.

CAFFE BAR CLICK – RESTORAN SOKAK  1:5 (0:2)

Odličnu računicu imali su nogometaši restorana Sokak. Pobjedom protiv Caffe bara Click došli su do drugoga mjesta čime su si u četvrtfinalu osigurali CB Đakovština Kamen Štimac.

U otvaranju utakmice „Click“ je imao veći posjed lopte, a  „Sokak“ je čekao svoju priliku iz kontri. U prvom poluvremenu, Mihael Kepić imao je tri stopostotne prilike dovesti svoju momčad u vodstvo, ali dva puta promašuje gol, a treći puta golman Šen brani. Ipak, bolju igru „Sokak“ je pretvorio u vodstvo. U 16. minuti Restoran Sokak istrčao je u kontru, a lopta je došla do Zetovića koji pogađa mrežu „Clicka“. Do odlaska na odmor „Sokak“ je postigao još jedan pogodak. Restoran Sokak izveo je slobodan udarac spola igrališta, odbijena lopta došla je do Kedačića koji s lakoćom trese mrežu.

U nastavku susreta ponovo je briljirao Mihael Kepić, ti je puta zatresao mrežu za visoko vodstvo Restorana Sokak od 5:0. U završnici susreta Mladen Jakobović uspio je postići tek počasni pogodak. je pobjegao u kontri nesebično uposlio

OTVARAČ – SENSE BAR RUNOLIST DIDI   0:3