Jakovu Tomiću osječki Open!

TENISKI TURNIR OSIJEK OPEN 2018.ZA IGRAČICE I IGRAČE DO DESET GODINA

Protekloga vikenda Teniski klub Osijek bio je organizator Teniskoga turnira Osijek Open 2018. za igračice i igrače do deset godina. Na osječkom turniru zapažene rezultate ostvarili su mladi đakovački tenisači.

Naslov pobjednika u konkurenciji dječaka osvojio je Jakov  Tomić pobjedivši u finalu Inu Horvata rezultatom 1:4; 4:3 i 7:1.

U srebrnoj skupini Dora Belvanović osvojila je treće mjesto. Mlada Đakovčanka poražena je u polufinalu od Vlatke Olij s tijesnih 4:3.

U brončanoj skupini Ivan Bobetić osvojio je prvo mjesto pobjedom protiv Marka čuje rezultatom 4:3. U konkurenciji djevojčica u brončanoj skupini treće mjesto pripalo je Ivi Zetović.

U zelenoj skupni Petra Nerovčić osvojila je prvo mjesto, Domagoj Vračević treće, a Nikola Lalić završio je u četvrtfinalu.