Đakovo Croatia na startu dočekuje požešku Slavoniju!

ODRŽAN PLENUM KLUBOVA TREĆE HRVATSKE NOGOMTNE LIGE ISTOK

 

 

U ponedjeljak je, 30. srpnja, u Slavonskom je Brodu, održan plenum klubova Treće hrvatske nogometne lige Istok na kojemu su izvučeni natjecateljski brojevi i određeni parovi natjecanja.

Liga je u odnosu na prošlu godinu doživjela dosta promjena. U drugu ligu su otišli Osijek II, BSK iz Bijeloga Brda i Međimurje, a novi članovi treće  lige postali su: Zrinski iz Jurjevca, prvak Međužupanijske nogometne lige Slavonije i Baranje, Vihor iz Jelisavaca i Sloga iz Nove Gradiške, drugoplasirana i trećeplasirana momčad međužupanijske lige. Osim toga, zbog nedobivanje licence za prvu i drugu ligu, momčad Cibalije nastupit će u trećeligaškoj konkurenciji.

Nakon turbulentne prošlogodišnje sezone u kojoj su nogometaši Đakovo Croatije tek u posljednjem kolu osigurali opstanak, ove godine u prvom kolu 26.kolovoza Đakovčani će na svom stadionu dočekati momčad Slavonije iz Požege. U drugom kolu slijedi im gostovanje u Jelisavcu kod novopečenoga trećeligaša Vihora, a u trećem kolu navijači će ponovo vidjeti svoje ljubimce protiv Bedema iz Ivankova. Zatim slijedi gostovanje u Jurjevcu kod momčadi Zrinskoga, a u petom kolu u Đakovo dolazi momčad Mladosti iz Ždralova.

Detalj s prošlogodišnje utakmice Đakovo Croatije i Slavonije

 

DONOSIMO RASPORED JESENSKOGA DIJELA PRVENSTVA TREĆE HRVATSKE NOGOMETNE LIGE ISTOK:

 

 

  1. KOLO

 

Belišće – Oriolik

Slavija – Vukovar 1991.

Sloga NG – Mladost Ž

Cibalia – Zrinski

Čepin – Bedem

Bjelovar – Vihor

Đakovo Croatia – Slavonija

Marsonia – Koprivnica

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Koprivnica

Slavonija – Marsonia

Vihor – Đakovo Croatia

Bedem – Bjelovar

Zrinski – Čepin

Mladost Ž – Cibalia

Vukovar 1991. – Sloga NG

Belišće – Slavija

 

  1. KOLO

 

Slavija – Oriolik

Sloga NG – Belišće

Cibalia – Vukovar 1991.

Čepin – Mladost Ž

Bjelovar – Zrinski

Đakovo Croatia – Bedem

Marsonia – Vihor

Koprivnica – Slavonija

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Slavonija

Vihor – Koprivnica

Bedem – Marsonia

Zrinski – Đakovo Croatia

Mladost Ž – Bjelovar

Vukovar 1991. – Čepin

Belišće – Cibalia

Slavija – Sloga NG

 

  1. KOLO

 

Sloga NG – Oriolik

Cibalia – Slavija

Čepin – Belišće

Bjelovar – Vukovar 1991.

Đakovo Croatia – Mladost Ž

Marsonia – Zrinski

Koprivnica – Bedem

Slavonija – Vihor

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Vihor

Bedem – Slavonija

Zrinski – Koprivnica

Mladost Ž – Marsonia

Vukovar 1991. – Đakovo Croatia

Belišće – Bjelovar

Slavija – Čepin

Sloga NG – Cibalia

 

  1. KOLO

 

Cibalia – Oriolik

Čepin – Sloga NG

Bjelovar – Slavija

Đakovo Croatia – Belišće

Marsonia – Vukovar 1991.

Koprivnica – Mladost Ž

Slavonija – Zrinski

Vihor – Bedem

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Bedem

Zrinski – Vihor

Mladost Ž – Slavonija

Vukovar 1991. – Koprivnica

Belišće – Marsonia

Slavija – Đakovo Croatia

Sloga NG – Bjelovar

Cibalia – Čepin

 

  1. KOLO

 

Čepin – Oriolik

Bjelovar – Cibalia

Đakovo Croatia – Sloga NG

Marsonia – Slavija

Koprivnica – Belišće

Slavonija – Vukovar 1991.

Vihor – Mladost Ž

Bedem – Zrinski

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Zrinski

Mladost Ž – Bedem

Vukovar 1991. – Vihor

Belišće – Slavonija

Slavija – Koprivnica

Sloga NG – Marsonia

Cibalia – Đakovo Croatia

Čepin – Bjelovar

 

  1. KOLO

 

Bjelovar – Oriolik

Đakovo Croatia – Čepin

Marsonia – Cibalia

Koprivnica – Sloga NG

Slavonija – Slavija

Vihor – Belišće

Bedem – Vukovar 1991.

Zrinski – Mladost Ž

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Mladost Ž

Vukovar 1991. – Zrinski

Belišće – Bedem

Slavija – Vihor

Sloga NG – Slavonija

Cibalia – Koprivnica

Čepin – Marsonia

Bjelovar – Đakovo Croatia

 

  1. KOLO

 

Đakovo Croatia – Oriolik

Marsonia – Bjelovar

Koprivnica – Čepin

Slavonija – Cibalia

Vihor – Sloga NG

Bedem – Slavija

Zrinski – Belišće

Mladost Ž – Vukovar 1991.

 

  1. KOLO

 

Oriolik – Vukovar 1991.

Belišće – Mladost Ž

Slavija – Zrinski

Sloga NG – Bedem

Cibalia – Vihor

Čepin – Slavonija

Bjelovar – Koprivnica

Đakovo Croatia – Marsonia

 

  1. KOLO

 

Marsonia – Oriolik

Koprivnica – Đakovo Croatia

Slavonija – Bjelovar

Vihor – Čepin

Bedem – Cibalia

Zrinski – Sloga NG

Mladost Ž – Slavija

Vukovar 1991. – Belišće

Bookmark the permalink.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.