ĐURĐEVAC – ĐAKOVO  30:25 (21:11)

Đurđevac – Sportska dvorana Strukovne škole Đurđevac. Gledatelja: 100. Suci: Denis Erceg (Bjelovar) i Dario Heršek (Kapela).

ĐURĐEVAC: Rea Rakošević, Valentna Šanetković 5, Tihana Kožar, Marija Veronika Lacković, Laura Šiptar, Petra Živko, Lea Franković 2, Asja Cestar 5, Nina Greguraš, Valentina Kovač, Željka Škrinjar, Antonela Golubić, Kristina Zeko 2, Emira Ćilić 10, Lea Pavlović 6, Ivana Ferenčić. Trener: Vladimir Suvajac.

ĐAKOVO: Sara Ćurić, Jelena Barišić 1, Ana Delić 11, Ana Duvnjak, Lara Lacić, Ena Bogdanović, Andriana Gilman 1, Iva Perić 4, Anđela Prekačin 1, Patricia Sastić 6, Ivana Pejić, Lara Kružić 1, Lea Zetović, Lucija Prekačin. Trener: Željko Perić.

Niti u ženskom rukometu ništa novo. Uslijedio je peti poraz, ovaj puta bolje od đakovačkih rukometašice bile su igračice iz grada „picoka“. Već u četvrtoj minuti domaće su igračice imale vodstvo 3:0, a Đakovčanke su se kako-tako držale do rezultata 5:3. Međutim, tada su domaće igračice iz minute u minutu povećavale svoju prednost koja je u 22. minuti iznosila plus 10 (15:5). Do odlaska na odmor Đurđevke su sačuvale visoku prednost i već tada riješile pitanje pobjednica.

Lakše od očekivanoga do pobjede protiv Đakovčanki – ŽRK Đurđevac

Najbolji dio đakovačke igre bio je početkom drugoga poluvremena kada su uspjele smanjiti zaostatak na minus 6 (22:16), ali domaće igračice u samo nekoliko  minuta prednost opet podižu na osam golova (24:16). Do kraja susreta, mlade đakovačke rukometašice uspjele su doći do pristojnog poraza od pet golova.

U đakovačkim redovima daleko najbolja igračica bila je Ana Delić sa 11 postignutih golova, Patricia Sastić dodala je 6,  Ivan Perić 4 gola. U redovima Đurđevca najbolja s 10 golova bila je Emira Ćilić, šest je postigla Lea Pavlović, a po pet su se puta u listu strijelaca upisale Valentina Šanteković i Asja Cestar.