(9:25; 21:25; 18:25)

Piškorevci – Dvorana Osnovne škole Matija Gubec. Gledatelja:  50. Suci: Marin Šutalo i Goran Kopić (Osijek).

ĐAKOVO: Lucija Mrkić, Ana Zrakić, Neva Bušić, Anela Gajić, Maja Dragić, Elena Vidović, Ana Maričić, Lana Buršić, Maria Tilman, Marija Pilipović, Zdenka Babić, Lana Kočiš, Lucija Zorić. Trener: Vjeko Barišić.

VITEZ 11: Ivana Popović, Ana Lem, Vlasta Mijković, Suzana Blažanović, Andrea Šebetić, Mirna Tokić, Karla Tost, Lana Šencaj, Patricija Junušić. Trener: Ivica Pačarić.

Nakon gotovo mjesec dana stanke, đakovačke su odbojkašice u šestom kolu ugostile vrlo dobru ekipu Viteza 11 iz Antunovca. Gošće su furiozno dobile prvi set i tako nagovijestile da su u Piškorevce došle po bodove. U drugom setu ravnopravno se igralo do sredine seta, a tada su gošće pobjegle na 17:11. Međutim, odličnom i borbenom igrom Đakovčanke su uspjele serijom poena uhvatiti rezultatski priključak i doći do 21:21. Međutim, u samoj završnici gošće su mirnijom igrom došle do drugoga seta. I treći set bio je ravnopravan, ali u završnici Antunovčanke dolaze do konačne prednosti koja im je donijela pobjedu i tri nova boda koja ih vraćaju u sam vrh tablice. Đakovčanke s novim porazom ostaju na četvrtom mjestu.