(15:11; 18:14; 32:10; 17:21)

Dubrovnik – Dvorana Osnovne škole Župa dubrovačka. Gledatelja: 100.

DUBROVNIK: Petrović 2, Stasjuk 4, Soko 2, Došen 11, Dubelj 18, Mustapić, Koprivica 2, Vujičić 6, Vodopija 18, Lučić 7, Boban 12.

ĐAKOVO: Vladović 5, Kelava 2, Češkić 2, Hajduković 4, Grbeša, Šimun Vukadin 2, Čupić 9, Matej Karlović 18, David Vukadin, Hrkač 14. Trener: Davor Lončarić.

Đakovački košarkaši u samo mjesec dana morali su dva puta put Dubrovnika. Ovaj puta u pitanju je bila utakmica drugoga kola Kupa Krešimira Ćosića koju su Đakovčani izborili pobjedom protiv Rudeša. U prvom poluvremenu đakovački košarkaši držali su utakmicu pod kontrolom ne dopuštajući domaćinima da stvore veću razliku. U prvoj četvrtini „gospari“ su imali plus 4 (15:11) da bi na odmor otišli su vodstvom od 33:25.

Kobna je za đakovačke košarkaše bila treća četvrtina u kojoj su Dubrovčani radili što su htjeli dok Đakovčanima ništa nije polazilo za rukom. Za samo deset minuta domaćini su ubacili 32 poena. Nakon trideset minuta igre bilo je jasno da će pobjeda ostati u Dubrovniku. Posljednjih deset minuta oba su trenera dala priliku igračima s klupa, a u takvom odnosu bolje su se snašli đakvoački košarkaši koji su posljednju dionicu dobili rezultatom 21:17. Osim financijskoga izdatka kojega su Đakovčani morali podnijeti, dobitak ovoga putovanja i utakmice je povratak Ante Grbeše koji bi u sljedećim utakmicama trebao biti od velike koristi.

U đakovačkim redovima ponovo najbolji Matej Karlović sa 18 poena, Antun Hrkač dodao je 14, Neven Čupić 9. Kod domaćina najbolji Vodopija i Dubelj sa 18, Boban 12 i Došen 11 poena.