Filip Denić Hajduku donio prvu pobjedu, Sense Bar dotukao Rechnere, ATP Otvarač i treću u sridu, remizirali TG GIps i SNK Milk!

MALONOGOMETNI BOŽIĆNI TURNIR „ĐAKOVO 2018. UZ OSJEČKO“

2. SIJEČNJA 2019.

POČETNICI

CERTISSA I – OMLADINAC SELCI  6:2 (3:2)

Strijelci: 1:0 Luka Mikić (2.), 1:1 Filip Farkaš (3.), 1:2 Ante Macokatić (3.), 2.2 Zvonimir Udovčić (7.), 3:2 Dražen Jaman (9.), 4:2 Niko Gavran (11.), 5:2 Josip Jukić (19.), 6:2 Filip Farkaš (ag 20.).

CERTISSA I: Niko Ivanković, Josip Jukić, Dražen Jaman, Zvonimir Udovčić, Luka Mikić, Patrik Karlić, Matko Zrakić, Matej Marinić, Niko Gavran.

OMLADINAC SELCI: Niko Ivić, Petar Macokatić, Ivano Jelačić, Teo Furjan, Josip Jambrec, Filip Farkaš, Stjepan Ivić, Nova Glavašević, Ante Macokatić.

Utakmica između Certisse I i Omladinca iz Selaca bila je ravnopravna u prvom poluvremenu. Certissa je golom Luke Mikića povela u drugoj minuti, ali je Filip Farkaš samo minutu kasnije poravnao rezultat na 1:1. U istoj minuti Ante Macokatić doveo je Selčane u vodstvo 2:1. Nakon toga, više od igre imaju nogometaši Certisse koji su bolju igru okrunili izjednačujućim golom u sedmoj minuti. Strijelac za 2:2 bio je Zvonimir Udovčić. Do kraja prvoga dijela Dražen Jaman postiže pogodak s kojim Certissa odlazi na odmor s vodstvom 3:2.

Odmah na početku drugoga poluvremena Niko Gavran povećava rezultat na 4:2 nakon čega Selčani polako padaju u igri. U samoj završnici golovima Josipa Jukić i autogolom Filipa Farkaša Certtissa I dolazi do pobjede 6:2.

RABONA – CERTISSA II  2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dominik Kukučka (10.), 2:0 Bistrik Vavra (14.)

RABONA: Petar Kuric, Dominik Kukučka, Ivica Vavra, Bistrik Vavra, Karlo Kolarik, Josip Perić, David Stipanović, Matej Horvat.

CERTISSA II: Toni Matković, Marin Punda, Lovro Punda, Matej Doko, Ivano Marijanović, Gabrijel Petrović, Patrik Novoselić, Borna Solin.

U prvom poluvremenu obje su momčad bile ravnopravne s tim što je momčad Certisse II u osmoj i devetoj minuti imala dvije stopostotne prilike, ali su nogometaši Rabone na golu imali odličnoga golmana Petra Kurica koji je dva puta čudesno obranio i spasio svoj gol. U posljednjoj minuti Rabona je došla u vodstvo. Aut s pola igrališta izveo je Dominik Kukučka, a lopta je Certissinom golmanu prošla ispod noge i završila u mreži.

I u nastavku utakmice golman Kuric činio je čuda, momci u tamnoplavom čekali su svoju priliku. U 14. minuti Bistrik Vavra ostao je sam pred protivničkim golmanom te je mirno plasirao loptu u suprotni kut. Igrači Ceretisse II i Rabone imali su još nekoliko prilika, ali do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

DJEČACI

NK SKAMPOVCI – RABONA  0:5 (0:2)

Strijelci: 0:1 Luka Baričiak (9.), 2:0 Filip Drga (10. – sedmerac); 0:3 Filip Kanisek (12.), 0:4 Luka Baričiak (17.), 0:5 Luka Baričiak (19.)

NK SKAMPOVCI: Mateo Furjan, Niko Parić, Josip Brataljenović, Božidar Brataljenović, Borna Matekalo, Adriano Dražetić, Marko Jambrec.

RABONA ŠKOLA NOGOMETA: Leonardo Drga, Domagoj Tribuljak, Dino Tribuljak, Luka Baričjak, Filip Drga, Josip Hmura, Karlo Vavra.

I dječaci Rabone bili su uspješni u svom drugom nastupu.

U prvih deset minuta imali su terensku inicijativu, ali su promašili nekoliko izglednih prilika. Ipak, bolju igru okrunili su vodstvom u 9. minuti. Izvjedna lopta iz kornera došla je na prvu stativu do Luke Baričiaka koji je šalje pored protivničkoga golmana. U samoj završnici, prodor raboninog napadača zaustavljen je u šestercu na nepropisan način tako da sucima nije preostalo ništa drugo nego pokazati na sedmerac. Siguran izvođač za 2:0 bio je Filip Drga.

Bolju igru u nastavku igrači Rabone potvrdili su i trećim golom. Udarcem sa osam metara mrežu je zatresao Filip Kanisek. U samoj završnici Luka Baričiak postiže dva pogotka za konačnih 5:0.

PIONIRI

IKONE – INERO  4:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Ivan Verhas (14.), 2:0 Filip Vrljić (14.), 3:0 Filip Vrljić (18.), 4:0 Karlo Bajs (19.).

IKONE: Luka Rozić, Luka Viljetić, Luka Dorić, Šimun Perković, Ante Drmić, Marin Zrakić, Ivan Verhas, Karlo Bajs, Filip Vrljić, Luka Vuletić.

INERO: Luka Kovačević, Marko Agatić, Luka Marijanović, Dorijan Mandarić, Filip Tuksar, Andrej Brlošić, Luka Damjanović, Niko Mesić, Dominik Galušić.

Ikone su puno teže od očekivanoga, iako to krajnji rezultat ne sugerira, došli do svoje četvrte pobjede čime su istaknuli najozbiljniju kandidaturu za osvajanja naslova u kategoriji pionira. U prvom poluvremenu bila je to tvrda i izjednačena utakmica u kojoj nije bilo golova. Tek kada je Ivan Verhas u 14. minuti postigao prvi pogodak, Ikone su počele igrati onako kako znaju. U istoj minuti Filip Vrljić postiže drugi pogodak, a isti igrač u 18. minuti svoju momčad dovodi u vodstvo 3:0. Točku na „i“ za konačnih 4:0 stavlja Karlo Bajs u 19. minuti.

MONTAŽA LIM – NK MLADOST SATNICA  3:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Filip Mijić (2.), 2:0 Vlado Blažević (8.)  3:0 Filip Mijić (10.).

MONTAŽA LIM: Ivan Petrović, Mario Kričančić, Karlo Rimac, David Marijanović, Matej Obrovac, Filip Mijić, Antun Majstorović, Vlado Blažević.

NK MLADOST SATNICA: Emanuel Kiđemet, Marko Korpar, Tin Korpar, Matko Ivić, Patrik Oršolić, Stjepan Orgulan, Marin Duvnjak, Pavo Maričić, Toni Vujanović, Matej Drenjančević, Oliver Kuna.

I Montaža Lim nastavlja s pobjeda. Protiv Satničana došli su u vodstvo veću u drugoj minuti golom Filipa Mijića. U osmoj minuti Vlado Blažević doveo je „limare“ u vodstvo 2:0 da bi u posljednjoj minuti Filip Mijić postigao svoj drugi pogodak za vodstvo 3:0.

U nastavku utakmice mrežu su mirovale tako da je rezultat ostao iz prvoga dijela.

JUNIORI

DJEČACI – BELAY BOYS  1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Marin Zrakić (3.), 1:1 Stipe Gusić (5.)

DJEČACI: Josip Zorbaz, Filip Jukić, Ante Drmić, Stipo Dumančić, Lovro Milinović, Stjepan Vrtarić, Marin Zrakić, Karlo Bajs.

BELAY BOYSI: Stipe Gusić, Marko Mandić, Josip Urban, Ilija Piler, Ivan Kovač, Luka Kovačević, Filip Boni, Šimun Zorić, Pavo Marinović.

Dječaci i Belay Boysi odigrali su utakmicu „na nož“. I jedni i drugi su igrali borbeno i a puno žara tako da su i jedni i drugi teško dolazili do prilika za gol. Oba pogotka vidjeli smo na otvaranju utakmice. U trećoj minuti Marin Zrakić prizemnim udarcem sa šest metara pogodio je protivničku mrežu da bi u petoj Stipe Gusić nakon izigrane akcije pogodio gol za 1:1. Do kraja utakmice bilo je izglednih prilika, ali mreže su ostale netaknute.

CB ENIGMA – CAPE TOWN  1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mislav Vidaković (9.), 1:1 Jure Rotim (17.)

CB ENIGMA: Jure Rotim, Ivan Tunuković, Mario Kvesić, Matej Mikulandra, Josip Čurila, Stipo Markić, Davor Čmelješević, Luka Lilić.

CAPE TOWN: Dino Dešić, Matej Čuić, Filip Tomić, Mihael Živković, Mislav Češnik, Patrik Lovaković, Karlo Babić, Marko Vardić, Mislav Vidaković.

I druga juniorska utakmica protekla je u žestoj borbi za svaki centimetar terena. U završnici prvoga poluvremena Mislav Vidaković doveo je Cape Town u vodstvo 1:0  što je bio i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta, CB Enigma dominirala je terenom, ali mnoštvo izglednih prilika njihovi napadači nisu uspjeli realizirati. Ipak, u 17. minuti Jure Rotim postiže pogodak za konačnih 1:1.

SENIORI

CB PICADILLY – HAJDUK Š. POLJE 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Igor Subašić (12.), 1:1 Karlo Kokanović (19.), 1:2 Filip Denić (30.).

CB PICADILLY: Luka Ličanin, Janik Kukučka, Darko Veverec, Josip Damjanović, Ivan Tunuković, Dino Galičić, Antun Štefančić, Dino Burazin, Franjo Dominković, Franjo Tukara..

HAJDUK Š. POLJE: Mario Ivić, Ivan Bjelobrk, Nikola Blažević, Matej Veselinović, Igor Mandić, Anđelo Ivić, Matej Rudnički, Marin Vardić, Filip Denić, Igor Subašić, Borna Blažeković..

Širokopoljci su otvoreno krenuli u susret protiv CB Picadilly želeći popraviti svoj bodovni konto koji je nakon dvije utakmice na nuli. U prvih deset minuta imali su tri oštra udarca prema vrataru Ličaninu, ali, na njihovu nesreću, niti jedan nije završio u okviru gola. Ipak, bolju igru Hajduk je pretvorio u vodstvo 1:0. Igor Subašić pobjegao je u kontru i s desetak metara prizemnim udarcem svladao golmana Ličanina. Zasluženo vodstvo Hajduka.

U nastavku utakmice više od igre imali su igrači CB Picadilly koji su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Ipak, u 19. minuti Karlo Kokanović postiže pogodak za 1:1.

U samoj završnici Hajduk je imao igrača više jer je zbog prigovora isključen Dino Burazin. Međutim, Širokopoljci nisu uspjeli realizirati višak igrača. U posljednjih desetak sekundi Hajduk dolazi do pogotka. Golman CB Picadilly Luka Ličanin pogrešno je dodao loptu do Filipa Denića koji s devet metara preciznim udarcem pogađa gornji kut protivničke mreže. Za pobjedu Hajduka.

ATP OTVARAČ DRAČICE – MS STAGE  3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tomislav Čavala (4.), 2:0 Stjepan Šarić (18.), 3:0 Tomislav Čavala (21.).

ATP OTVARAČ DRAČICE: Božidar Oršolić, Josip Iletić, Ivan Grgić, Tomislav Šarčević, Marko Andričić, Stjepan Šarić, Tomislav Čavala, Mario Kasa, Renato Đurđević, Željko Čečura, Domagoj Krizmanić.

MS STAGE: Danijel Drenjančević, Marko Mijakić, Domagoj Mijakić,  Ivan Jelečević, Josip Marić, Tibor Sesar, Goran Lagator, Ante Gudelj, Ilija Piler.

ATP Otvarač ostvario je ono što je zacrtao – upisao i treću pobjedu i tako definitivno potvrdio ulazak među 16 najboljih momčadi. Doduše, nije baš bilo lagano jer su igrači MS Stage pružili odličan otpor i utakmicu držali „otvorenom“ sve do 21. minute kada je pao treći pogodak. I opet se ključnim čojvekom u pobjedu Otvarača pokazao Tomislav Čavala koji u četvrtoj minuti postiže svoj prvi pogodak za vodstvo 1:0. Do odlaska na odmor i jedni i drugi igrači su čvrsto tako da nije bilo golova. U nastavku susreta, uigranu akciju Stjepan Šarić pretvorio je u vodstvo 2:0. Tri minute kasnije Tomislav Čavala postiže svoju drugi pogodak za 3:0. Nakon toga, sudac Lipar isključio je golmana Otvarača Božidara Oršolića, a na gol je stao Ivan Grgić koji je obranio nekoliko teških udaraca MS Stagea. Do kraja utakmice Otvarači su sačuvali stečenu prednost i zasluženo  upisali novu, treću pobjedu.

TG GIPS CB BARBA – SNK MILK  2:2 (0:0)

Strijelci: 1:0 Stjepan Radat (20.), 2:0 Dominik Radoš (25.), 2:1 Renato Lulić (28.), 2:2 Matko Fogadić (29.

TG GIPS CB BARBA: Miro Vuksanović, Dominik Radoš, Dominik Radoš II, Petar Paradžik, Josip Čuić, Stjepan Kušević, Josip Antinac, Tomislav Bašić, Mario Čosić, Stjepan Radat.

SNK MILK: Vladimir Vinković, Matko Fogadić, Renato Lulić, Branimir Ivanda, Vedran Goluža, Mario Barišić, Stjepan Nikolić Kovačić, Tomislav Babić, Ilija Beljan, Marin Cicvarić.

Stari poznanici s velikih terena odigrali su čvrstu utakmicu u kojoj su u prvom poluvremenu mreže mirovale.  Međutim u 20, mnuti Stjepan Radat dovoi TG Gips CB Barbu u vodstvo 1:0, a kada je Dominik Radoš u 25. minuti postigao drugi pogodak za „Barbe“ činilo se da je utakmica riješena. Međutim, tako nisu mislili igrači SNK Milka koji su u samoj završnici postigli dva pogotka za poravnanje rezultata. Na 1:2 smanjio je Renato Lulić, a bod svojoj momčadi osigurao je Matko Fogadić.

SENSE BAR – RECHNER ARHITEKTURA  7:0 (4:0)

Strijelci: 1:0 Josip Mišić (3.), 2:0 Igor Babić (3.), 3:0 Josip Mišić (8.), 4:0 Josip Mišić (15.), 5:0 Josip Mišić (26.), 6:0 Jurica Karin (27.), 7:0 Dino Blaškić (28.).

SENSE BAR: Mladen Barić, Florian Abramović, Ivica Horvat, Jurica Karin, Dino Blaškić, Dino Galičić, Tomas Grgačević, Goran Borko, Josip Mišić, Igor Toth, DUje Mrdeša, Igor Babić.

RECHNER ARHITEKTURA: Alen Butorajac, Jakob Kovač, Ivan Miletić, Ivan Maričić, Tomica Rukavina, Anđelko Rukavina, Davor Čmelješević, Ivica Krancpiler, Danijel Kedveš, Igor Knez.

Sense Barovci kompletirali su već tradicionalni sastav, a njihovu snagu najbolje su osjetili igrači Rechner Arhitekture.  Simultanku protiv Rechnera odigrao je Josip Mišić, strijelac četiri pogotka. Na kraju su se “senseovci” zaustavili na sedam golova.