Hat-trick Josipa Mišića za pobjedu Sense Bara, Mlaco bolji od TB Gipsa, Cicvarić srušio DPH, Kvesić u zadnjoj minuti za pobjedu Hemca!

MALONOGOMETNI BOŽIĆNI TURNIR „ĐAKOVO 2018. UZ OSJEČKO“

ČETVRTAK, 3. SIJEČNJA 2019.

POČETNICI

CERTISSA I – RABONA  9:1 (4:1)

Strijelci: 1:0 Josip Jukić (2.), 2:0 Dražen Jaman (5.), 2:1 ) Ivica Vavra (9.), 3:1 Dražen Jaman (9.), 4:1 Patrik Klarić (10.), 5:1 Josip Jukić (11.), 6:1 Josip Jukić (12.), 7:1 Dražen Jaman (13.), 8:1 Luka Mikić (15.), 8:1 , 9:1 Josip Jukić (19.).

CERTISSA I: Niko Ivanković, Josip Jukić, Dražen Jaman, Zvonimir Udovčić, Luka Mikić, Patrik Karlić, Matko Zrakić, Matej Marinić, Niko Gavran.

RABONA: Petar Kuric, Dominik Kukučka, Ivica Vavra, Bistrik Vavra, Karlo Kolarik, Josip Perić, David Stipanović, Matej Horvat.

Prvi favoriti u natjecanju početnika nogometaši Certisse I opravdali su tu ulogu protiv malih, ali simpatičnih igrača Rabone. Nakon početnoga vodstva Certisse I od 2:0 Rabona je uspjela smanjiti rezultat na 1:2. Strijelac je bio Ivica Vavra. Ipak, do kraja prvoga poluvremena Certissa I je dominirala i s pet postignutih pogodaka došla je do visoke i zaslužene pobjede.

DJEČACI

MAJSTORI – NK MLADOST SATNICA  4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Luka Vojnović (5.), 2:0 Luka Penava (10.), 3:0 Marko Hodak (15.), 4:0 Vito Blažević (18.)

MAJSTORI: Stjepan Jančikić, Vito Blažević, Roko Ivić, Luka Radoš, Luka Vojnović, Luka Penava, Borna Bilić, Stjepan Drmić, Marko Hodak.

NK MLADOST SATNICA: Gabrijel Mikešić, Dominik Mikešić, Josip Đanić, Lovro Tarnaj, David Žonka, Marko Rončka, Emanuel Kiđemet, Zlatko Pongračić, Matej Zerda, Mihael Franjić, Robert Oršolić, Marko Greganović.

Majstori su protiv nogometaša Mladosti doista pokazali da su majstori. Tijekom cijeloga susreta dominirali su terenom, a seriju pogodaka otvorio je Luka Vojnović u petoj minuti. Do odlaska na odmor drugi pogodak za Majstore postigao je u desetoj minuti Luka Penava. I u nastavku utakmice, Majstori su postigli dva pogotka: u 15. Marko Hodak, a u 18. Vito Blažević za konačnih 4:0.

BLACK BOYS – MODECO 0:0

BLACK BOYS: Ivan Sudarević, David Zrinušić, David Ivić, David Šušak, Marin Šekerija, Martin Aščić, Denis Zirn.

MODECO: Karlo Popek, Domagoj Jakšić, Fran Tokić, Ivano Božić, Marino Ptiček, Filip Zorić, Gabriel Markić, Danijel Perči.

I jedni i drugi pokušavali so doći do pobjede, međutim, napadači večeras nisu bili raspoloženi.

AVENGERS – LUTKANI  0:8 (0:3)

Strijelci: 0:1 Marko Vujanović (3.), 0:2 Marko Vujanović (6.), 0:3    0:4 Marko Vujanović (11.), 0:5 Maro Vujanović (15.), 0:6 Duje Matković (16.), 0:7 Ante Hodak (20.), 0:8 Ivica Rac (20.).

AVANGERS: Mislav Mišković, Ante Prkačin, Mario Jona, Josip Vidaković, Miro Drago Ljubičić, Matej Ezgeta, Bruno Škegro, Luka Sinjaković.

LUTKANI: Bruno Žužak, Bruno Đurđević, Ante Hodak, Duje Matković, Lovro Ćurić, Ivica Rac, Marjan Duvnjak, Marko Đelagić, Marko Vujanović.

Lutkani su upisali visoku i zasluženu pobjedu protiv indisponiranih Avangersa. Na utakmici smo vidjeli „one man show“ u režiji Marka Vujanovića, strijelca četiri pogotka. Za visoku pobjedu u listu strijelaca upisali su se i: Duje Matković, Ante Hodak i Ivica Rac.

Strijelci: 0:1 Mislav Čota (14.).

CRO FIGHTER: David Milić, Bartol Ilakovac, Filip Bibković, Antonio Zeko, Lovro Mamić, Ivan Matić, Ivan Bikić, Manuel Đambić, Ivo Šekerija.

KLASIK: Marko Dragić, Hrvoje Vuković, Marko Maričić, Grgo Kvesić, Marko Bošković, Ivan Ptiček, Petar Šimić, Mislav Čota.

U izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici jedan trenutak odlučio je pobjednika. U 14. minuti Mislav Čota postigao je vodeći pogodak za Klasik. Na kraju je to bio i pobjednički pogodak vrijedan tri boda.

Strijelci: 1:0 Jurica Ćalić (3.), 2:0 Josip Živković (6.), 3:0 Luka Labak (7.), 4:0 Luka Labak (9.), 5:0 Josip Živković (12.), 6:0 Mislav Čamić (14.), 7:0 Josip Živković (19.).

LAPSUS: Jurica Ćalić, Patrik Mandarić, Josip Živković, Filip Živković, Mislav Čamić, Luka Labak, Karlo Zeko, Niko Crnoja.

ZMAJEVI: Ivan Petrović, Stjepan Vardić, Ivan Senčanin, Jurica Jakab, Mario Kričančić, Antun Majstorović, Ante Ereš, Filip Mijić.

CB BIG BLUE – NK MLADOST  1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Emin Gluhalić (3.), 1:1 Božidar Radoš (7.).

CB BIG BLUE: Luka Leko, Stanko Vukadin, Marin Kovač, Mihael Jerković, Božidar Radoš, Petar Jarčević, Moreno Franjić, David Šimić.

MLACO – TB GIPS CB BARBA  4:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 Tomislav Rendulić (1.), 1:1 Tomislav Bašić (4.), 2:1 Slobodan Pejčić (17.), 3:1 Dominik Damjanović (22.), 4:1 Ivan Matić (26.), 4:2 Dominik Radoš (29.).

MLACO: Slobodan Pejčić, Ognjen Blagojević, Ivan Ivanagić, Ivan Matić, Dominik Damjanović, Josip Ćurić, Marinko Kvesić, Tomislav Rendulić, Ilija Degmečić, Mario Petrović.

TG GIPS CB BARBA: Miro Vuksanović, Dominik Radoš, Dominik Radoš II, Petar Paradžik, Josip Čuić, Stjepan Kušević, Josip Antinac, Tomislav Bašić, Mario Čosić, Stjepan Radat.

Mlaco je upisao svoju drugu pobjedu na turniru i tako sigurno kroči prema drugom krugu natjecanja. Tomislav Rendulić već u prvoj je minuti doveo Mlaco u vodstvo 1:0, ali je Tomislav Bašić tri minute kasnije poravnao rezultat na 1:1 Do kraja poluvremena igralo se tvrdo i oprezno tako da su mreže mirovale. U drugoj minuti nastavka Slobodan Pejčić dovodi Mlaco u vodstvo 2:1 i tada je bilo puno laške. „Barbe“ su se otvorile, a to koriste Dominik Damjanović i Ivan Matić i s dva pogotka rješavaju pitanje pobjednika. U 29. minuti Dominik Radoš ublažio je poraz TG Gips CB Barbe.

MS STAGE – SENSE BAR  0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Josip Mišić (16.), 0:2 Josip Mišić (25.), 0:3 Josip Mišić (27.).

MS STAGE: Danijel Drenjančević, Marko Mijakić, Domagoj Mijakić,  Ivan Jelečević, Josip Marić, Tibor Sesar, Goran Lagator, Ante Gudelj, Ilija Piler.

SENSE BAR: Mladen Barić, Florian Abramović, Ivica Horvat, Jurica Karin, Dino Blaškić, Dino Galičić, Tomas Grgačević, Goran Borko, Josip Mišić, Igor Toth, Duje Mrdeša, Igor Babić.

MS Stage pružio je odličan otpor favoriziranim „senseovcima“. U prvom poluvremenu nekoliko su puta opasno zaprijetili iz kontri, ali lopta nije išla u okviru gola. „Stageovci“ su odlično pročitali igru Sense Bara tako da gotovo nije bilo ozbiljnijih prilika.

Ipak, u prvoj minuti drugoga poluvremena Josip Mišić, nakon izigrane akcije, ubacuje loptu u mrežu. U 25. minuti Goran Borko izveo je korner, a na samoj gol crti našao se Josip Mišić koji ubacuje loptu u mrežu. Tada je otpor MS Stagea splasnuo, a u 27. minuti Josip Mišić pokazuje da je majstor maloga nogometa. Iskosa s lijeve strane preciznim udarcem pogađa suprotni kut protivničkoga gola za konačnih 3:0.

SNK MILK – DPH ĐAKOVO  3:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Stjepan Nikolić Kovačić (2.), 1:1 Filip Tomić (13.), 2:1 Marin Cicvarić (27.), 3:1 Marin Cicvarić (28.).

SNK MILK: Vladimir Vinković, Matko Fogadić, Renato Lulić, Branimir Ivanda, Vedran Goluža, Mario Barišić, Stjepan Nikolić Kovačić, Tomislav Babić, Ilija Beljan, Marin Cicvarić.

DPH ĐAKOVO: Karlo Popek, Filip Ivić, Filip Tomić, Stipo Totić, Dino Majstorović, Davor Svalina, Robert Hrgić, Stjepan Milković, Marijan Marinović, Mirko Svalina.

Još jednu zanimljivu utakmicu vidjeli smo šestoga dana natjecanja. SNK Milk već je u drugoj minuti dao do znanja svojim protivnicima da ih zanima samo pobjeda. Stjepan Nikolić Kovačić majstorski je, okrenut leđima od gola, petom poslao loptu u mrežu za 1:0. Do 13. minute vidjeli smo izjednačenu igru u kojoj niti jedni niti drugi nisu htjeli posebno kalkulirati. Ipak, Filip Tomić konkretniju igru „hajdukovaca“ pretvara u izjednačenje. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Sve do same završnice igra je bila ravnopravna, a tada se „ukazao“ Marin Cicvarić koji s dva pogotka rješava pitanje pobjednika. U 28. i 29. minuti dovodi svoju momčad do konačne pobjede.

CB ONYX – HEMCO  1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Stipan Jezidžić (10.), 1:1 Mihael Kepić (25.), 1:2 Mario Kvesić (30.).

CB ONYX: Luka Katalenić, Matija Živković, Antonio Lukačević, Mihael Kepić, Marin Galić, Mihael Živković, Valentin Sito, Mario Rajčević, Mihael Kerovec.

HEMCO: Matej Kovačić, Tomislav Bliznac, Stipan Jezidžić, Ivan Ikić, Borna Vardić, Adam Benić, Mario Kvesić, Karlo Išasegi, Matko Mihalj.

Za kraj dana vidjeli smo odličnu utakmicu u kojoj su igrači Hemca došli do pobjede u posljednjoj minuti. Bolju igru Hemco okrunio vodećim pogotkom Stipana Jezidžića što je bio i rezultat prvoga poluvremena.

Sve do 25. minute mreže su mirovale, a tada Mihael Kepić postiže pogodak za izjednačenje. Ipak, u posljednjoj minuti Mario Kvesić postiže pobjednički pogodak za drugu pobjedu Hemca.