TG Gips CB Barba, ATP Otvarač, Grube d.o.o. uvjerljivi, Forkuševčani i Kamen Štimac podijelili bodove…

MALONOGOMETNI BOŽIĆNI TURNIR „ĐAKOVO 2018. UZ OSJEČKO“

NEDJELJA, 6. SIJEČNJA 2019.

POČETNICI

OMLADINAC SELCI – CERTISSA II  1:5 (0:2)

Strijelci: 0:1 Šimun Petar Jaman (3.), 0:2 Ivano Marijanović (5.), 0:3 Karlo Božić (14.), 0:4 Ivano Marijanović (15.), 1:4 Stjepan Ivić (19.), 1:5 Patrik Novoselić (20.).

OMLADINAC SELCI: Niko Ivić, Petar Macokatić, Ivano Jelačić, Teo Furjan, Josip Jambrec, Filip Farkaš, Stjepan Ivić, Noa Glavašević, Ante Macokatić.

CERTISSA II: Toni Matković, Marin Punda, Lovro Punda, Matej Doko, Ivano Marijanović, Gabrijel Petrović, Patrik Novoselić, Borna Solin, Šimun Petar Jaman, Karlo Božić.

Početnici su danas imali pojačan program jer su nogometapi Certisse II, Omladinca i Rabone odigrali po dvije utakmice. Certissa II je u prvom poluvremenu bila bolja od Selčana jer su golovima Šimuna Petra Jamana i Ivana Marijanovića već u petoj minuti vodili 2:0. Bio je to rezultat prvoga poluvremena. U nastavku je Certissa II postigla još dva pogotka, a strijelci su bili Karlo Božić i Ivano Marijanović. Počasni pogodak za Omladinac postigao je u 19. minuti Stjepan Ivić, a konačnih 5:1 u posljednjoj minuti postavio je Patrik Novaković.

OMLADINAC SELCI – RABONA  2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Filip Farkaš (7), 2:0 Teo Furjan (13.), 2:1 Dominik Kukučka (15.).

RABONA: Petar Kuric, Dominik Kukučka, Ivica Vavra, Bistrik Vavra, Karlo Kolarik, Josip Perić, David Stipanović, Matej Horvat.

U neizvjesnoj i borbenoj utakmici, više sreće i umijeća imali su nogometaš iz Selaca. U prvih deset minuta došli su do vodećega pogotka (Filip Farkaš) što su čuvali do kraja poluvremena. U 13. minuti Teo Furjan postiže i drugi pogodak čime je svoju momčad približio pobjede. Međutim, u 15. minuti Dominik Kukučka smanjuje rezultat na 1:2 i utakmicu vraća u neizvjesne vode. Ipak, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao tako da su Selčani upisali pobjedu.

RABONA – KAMEN ŠTIMAC  0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Marko Žeravica (2.),  0:2 Marko Žeravica (4.), 0:3 Ivano Novaković (12.), 0:4 Marko Žeravica (15.).

KAMEN ŠTIMAC: Ivano Babić, Šimun Perči, Matej Bajs, Marko Žeravica, Ivano Novaković, Marko Primorac, Noa Perić.

Prvu ozbiljniju priliku iskoristili su nogometaši Kamen Štimca. U drugoj minuti ubačenu loptu iz auta, pokušao je izbiti golman Petar Kuric, ali, na njegovu žalost, lopta se odbila od njegove noge i završila u mreži. Samo dvije minute kasnije, Marko Žeravica postigao je drugi pogodak za vodstvo 2:0.

I u nastavku susreta Kamen Štimac imao je više od igre što im je donijelo još dva pogotka. U 12. minuti Ivano Novaković postiže treći pogodak da bi u 15. minuti Marko Žeravica postigao svoj treći pogodak. Nakon toga, i nogometaši Rabone imali su nekoliko prilika za gol, ali rezultat se nije mijenjao.

VATRENI – RABONA  2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Josip Rakušić (2.), 2:0 Niko Radman (18.).

VATRENI: Borna Bilić, Josip Rakušić, Niko Radman, Ivano Kolarik, Dražen Jaman, Dino Vujinović, Andrija Tomić, Mihael Lukač, Jona Ježić.

RABONA: Leonard Drga, Domagoj Tribuljak, Dino Tribuljak, Luka Barčijak, Filip Drga, Josip Hmura, Karlo Vavra, Filip Kanisek.

Dva su pogotka bila dovoljna da Vatreni upišu novu pobjedu. Na samom početku, točnije u drugoj minuti Josip Rakušić doveo je svoju momčad u vodstvo. Nakon toga, Vatreni su i dalje imali više od igre, stvarali su prilike, ali lopta jednostavno nje htjela u gol. Ipak, u samoj završnici (18.) Niko Radman potvrdio je pobjedu Vatrenih.

REFLEKTORI – MLADOST   0:10 (0:6)

Strijelci: 1:0 Lovro Kedačić (2.), 2:0 Ivan Kelava (2.), 3:0 Marko Čečura (4.), 4:0 Bruno Šulina (6.), 0:5 Marko Grbeša (8.), 0:6 Bruno Šulina (10.), 0:7 Matko Grbeša (12.), 0:8 Bruno Šulina (14.), 0:9 Marko Čečura (20.), 0:10 Lovro Kedačić (20.).

REFLEKTORI: Ivano Kelava, Bruno Šulina, Felix Paloš, Marin Kovač, Lovro Kedačić, Marin Zorić, Marko Čečura, Luka Babić, Ivan Kelava, Matko Grbeša.

MLADOST SATNICA: Gabrijel Mikešić, Dominik Mikešić, Josip Đanić, Lovro Tarnaj, David Žonka, Marko Rončka, Emanuel Kiđemet, Zlatko Pongračić, Matej Borda, Mihael Franjić, Robert Oršolić, Mrko Greganović.

Semafor u Nastavno sportskoj dvorani Đakovo blještio je upravo onako kako su to htjeli Reflektori. Svaki čas se rezultat mijenjao pa je mjeritelj vremena Anto Mikešić imao pune ruke posla. Seriju golova otvorio je u drugoj minuti Lovro Kedačić, a nakon toga uslijedila je „golijada“. Do kraja prvoga poluvremena Ivan Kelava, Marko Čečura, Bruno Šulina, Marko Grbeša pa opet Bruno Šulina dovode Refletkore do visokih 6:0. I u nastavku utkamice „žuti“ su imali više od igre. U 12. minuti Marko Grbeša postiže sedmi pogodak, a  u 14. Bruno Šulina postiže svoj treći pogodak za 8:0. Do kraja utakmice, do konačnih 10:0, upisali su se Marko Čečura i Lovro Kedačić.

IKONE – MONTAŽA LIM 5:3 (2:1)

Strijelci: 1:0 Ivan Verhas (2.), 2:0 Karlo Bajs (8.), 2:1 Antun Majstorović (10), 3:1 Karlo Bajs (11.), 3:2 Filip Mijić (13.), 4:2 Ante Drmić (14.), 5:2 Ivan Verhas (19.), 3:5 Tomislav Jarčević (20.).

IKONE: Luka Rozić, Luka Viljetić, Luka Dorić, Šimun Perković, Ante Drmić, Marin Zrakić, Ivan Verhas, Karlo Bajs, Filip Vrljić, Luka Vuletić.

MONTAŽA LIM: Ivan Petrović, Mario Kričančić, Karlo Rimac, David Marijanović, Matej Obrovac, Filip Mijić, Antun Majstorović, Vlado Blažević.

Ikone su na brzinu uhvatile Montažu Lim na spavanju  već u drugoj minuti golom Ivana Verhasa došle u vodstvo 1:0. Nakon toga uslijedila je izjednačena igra, a u kontri Karlo Bajs Ikonama donosi drugi pogodak. U samoj završnici, točnije osame sekundi prije kraja, nakon slobodnog udarca Antun Majstorović zabija za 2:1.

Odmah na početku drugoga poluvremena Karlo Bajs svojim drugim pogotkom dovodi Ikone u komotno vodstvo 3:1. U 11. minuti Ivan Verhas dovodi Ikone u vodstvo 3:1 i tada se činilo da je utakmica završena. Međutim, u 13. minuti Filip Mijić smanjuje rezultat na 2:3 i utakmici ponovo vraća draž. Ipak, samo minutu kasnije Ante Drmić postiže četvrti pogodak za svoju momčad, a za 5:2 pobrinuo se svojim drugim golom Ivan Verhas. U posljednjoj minuti Montaža Lim golom Tomislava Jarčevića postavlja konačnih 5:3.

LUTKANI – INERO   0:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Marko Agatić (6.)

LUTKANI: Bruno Žužak, Bruno Đurđević, Ante Hodak, Duje Matković, Lovro Ćurić, Ivica Rac, Marjan Duvnjak, Marko Đelagić, Marko Vujanović.

INERO: Luka Kovačević, Marko Agatić, Luka Marijanović, Dorijan Mandarić, Filip Tuksar, Andrej Brlošić, Luka Damjanović, Niko Mesić, Dominik Galušić.

Zlatni gol za pobjedu Inera nad Lutkanima postigao je u šestoj minuti Marko Agatić. Nakon toga, igrači Inera srčano su se branili i na kraju obranili. Za tri vrijedna boda.

AVANGERS – NK ŠOKADIJA  1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Josip Vidaković (16.).

AVANGERS: Mislav Mišković, Ante Prkačin, Mario Jona, Josip Vidaković, Miro Drago Ljubičić, Matej Ezgeta, Bruno Škegro, Luka Sinjaković.

NK ŠOKADIJA: Fabijan Damjanović, Ivan Maršić, Antonio Damjanović, Marko Maršić, Josip Maršić, Antonio Antunović, Stjepan Mesić, Mateo Bičvić.

Avangersi i Šokadija odigrali su ravnopravnu utakmicu u kojoj je jedan detalj odlučio susret. U prvih deset minuta obje su momčadi imale nekoliko izglednih prilika, ali lopta nije htjela u gol. Šokadija je sa zvukom sirene postigla pogodak, ali odlukom sudaca gol nije priznat jer je postignut nakon zvuka sirene.

U nastavku utakmice Avangersi su imali nešto više od igre, a upravo je to bila razlika koja im je donijela minimalnu pobjedu. U 16. minuti Josip Vidaković iz slobodnog je udarca s 12 metara pogodio gornji di protivničke mreže. Zlatni pogodak za tri boda.

JUNIORI

CB ENIGMA – JOGOTOPI 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Jure Rotim (15.), 2:0 Mario Kvesić (19.).

CB ENIGMA: Jure Rotim, Ivan Tunuković, Mario Kvesić, Matej Mikulandra, Josip Čurila, Stipo Markić, Davor Čmelješević, Luka Lilić.

JOGOTOPI: Dani Smolka, Marino Čengić, Luka Bilušić, Marko Filipović, Lovro Petrović, Vedran Barić, Antonio Bilušić, Nikola Šekerija.

Dugo su igrači CB Enigma lomili otpor Jogotopa koji su odigrali hrabru i ravnopravnu utakmicu. Sve do same završnice rezultat je bio 0:0, a tada su igrači CB Enigme šutirali s desetak metara, golman Jogotopa odlično je obranio težak udarac, ali na odbijenu loptu natrčao je Jure Rotim i zatresao protivničku mrežu. Nakon toga Jogotopi su krenuli na sve ili ništa, a to su iskoristili „enigmovci“ i u kontri golom Marija Kvesića došli do konačnih 2:0.

LAPSUS – CRO FIGHTER  2:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Bartol Ilakovac (3.), 1:1 Mislav Čamić (4.), 1:2 Ivo Šekerija (15.), 1:3 Lovro Mamić (18.), 2:3 Mislav Čamić (19).

LAPSUS: Jurica Ćalić, Patrik Mandarić, Josip Živković, Filip Živković, Mislav Čamić, Luka Labak, Karlo Zeko, Niko Crnoja.

CRO FIGHTER: David Milić, Bartol Ilakovac, Filip Bibković, Antonio Zeko, Lovro Mamić, Ivan Matić, Ivan Bikić, Manuel Đambić.

Tešku borbu vodili su Lapsusi i Cro Fighteri. Na kraju, točno za taj jedan gol bolji su bili Cro Fighteri. Oni su u trećoj minuti poveli golom Bartola Ilakovca, da bi samo minutu kasnije Mislav Čamić izjednačio rezultat na 1:1. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta Ivo Šekerija „špicom“ šalje loptu pod prečku za 2:1 da bi Lovro Mamić iskoristio pogrješku protivničkoga golmana i poslao loptu u mrežu za 3:1. Tada je sve bilo idilično za Cro Fightere, ali Mislav Čamić u 19.. minuti iskosa s desne strane pogađa prvi kut za 2:3. Ipak, do kraja više nije bilo vremena tako da su Cro Fighteri došli do minimalne, ali zaslužene pobjede.

BELAY BOYS – LAWAGRO  1:1 (0:1)

Strijelci: 1:0 Ilija Piler (2.), 1:1 Dino Magić (11.).

BELAY BOYSI: Stipe Gusić, Marko Mandić, Josip Urban, Ilija Piler, Ivan Kovač, Luka Kovačević, Filip Boni, Šimun Zorić, Pavo Marinović.

LAWAGRO: Matej Fingernagel, Fran Jukić, Filip Bionda, Carlo Schell, Mislav Šimić, Karlo Ljulj, Dominik Mor, Domagoj Kopecki, Niko Stanušić, Dino Magić.

Prema prikazanoj igri podjela bodova između Belay Boysa i Lawagra potpuno je zaslužena. Belay Boysi su u drugoj minuti došli u vodstvo. Ilija Piler snažno je potegnuo s dvanaest metara i pogodio donji desni kut Fingernagelove mreže. Nakon toga, vidjeli smo otvoreniju i agresivniju igru Lawagra, međutim, golman Belay Boysa bio je na visini zadatka. Na odmor su „boysi“ otišli s minimalnim vodstvom.

U nastavku utakmice Lawargo je pritisnuo protivnike na njihovu polovicu i već u 11. minuti golom Dine Magića poravnao rezultat. Nakon toga, Lawagro je imao više od igre, stvarao je prilike, ali obrana Belay Boysa bila je na mjestu.

SENIORI

TG GIPS CB BARBA – OMLADINAC SELCI  9:2 (4:1)

Strijelci: 1:0 Josip Antinac (5.), 2:0 Josip Čuić (6.), 3:0 Josip Antinac (7.), 3:1 Stjepan Lipar (14.), 4:1 Dominik Radoš (15.), 4:2 Pavo Škalec (15.), 5:2 Josip Čuić (17.), 6:2 Dominik Radoš (24.), 7:2 Josip Čuić (26.), 8:2 Stjepan Kušević (28.), 9:2 Dominik Radoš )29.).

TG GIPS CB BARBA: Miro Vuksanović, Dominik Radoš, Dominik Radoš II, Petar Paradžik, Josip Čuić, Stjepan Kušević, Josip Antinac, Tomislav Bašić, Mario Čosić, Stjepan Radat.

OMLADINAC SELCI: Robert Kričančić, Marko Matekalo, Ante Bagarić, Pavo Škalec, Stjepan Vardić, Krešo Jelačić, Leonardo Turić, Stjepan Lipar, Živko Poplašen, Marko Vardić.

Pravu golijadu vidjeli smo u susretu TG Gips CB Barbe i Omladinca iz Selaca. “Barbe” su od samoa početka diktirali ritam utakmice i bili u stalnom vodstvu koje je na kraju završilo s visokih 9:2.

GRUBE d.o.o. – HEMCO 9:2 (3:0)

Strijelci: 1:0 Fabijan Petričević (1.), 2:0 Karlo Pongračić (9.), 3:0 Pavao Jurić (14.), 4:0 Pavao Jurić (18.), 5:0 Fabijan Petričević (20.), 5:1 Karlo Išasegi (21.), 6:1 Fabijan Petričević (24.), 7:1 Karlo Pongračić (25.), 8:1 Fabijan Petričević (25.), 9:1 Pavao Jurić (29.) 9:2 Ivan Ikić (30.)

GRUBE d.o.o.: Domagoj Jukić, Luka Kolak, Josip Milardović, Sebastijan Petričević, Mihael Pongračić, Pavao Jurić, Fabijan Petričević, Zvonimir Ostajmer, Stjepan Leko.

HEMCO: Matej Kovačić, Tomislav Bliznac, Stipan Jezidžić, Ivan Ikić, Borna Vardić, Adam Benić, Mario Kvesić, Karlo Išasegi, Matko Mihalj.

Fabijan Petričević i Pavao Jurić poigrali su se s mladim Hemcovcima. Njih dvojica zajedno su

postigli šest od devet golova. Od samoga početka, rekli bismo, s pola gasa, Grube su došle do visoke pobjede koja im osigurava prolaz dalje. Tako će momčad Grube d.o.o. nakon osvojenoga trećega mjesta na osječkome turniru, zasigurno i u Đakovu voditi jednu od glavnih riječi.

ATP OTVARAČ – RECHNER ARHITEKTURA  4:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Marijan Udovčić (17.), 2:0 Tomislav Šarčević (22.), 3:0 Tomislav Čavala (25., 4:0 Tomislav Šarčević (28.).

ATP OTVARAČ DRAČICE: Božidar Oršolić, Josip Iletić, Ivan Grgić, Tomislav Šarčević, Marko Andričić, Stjepan Šarić, Tomislav Čavala, Mario Kasa, Renato Đurđević, Željko Čečura, Domagoj Krizmanić, Marijan Udovčić..

RECHNER ARHITEKTURA: Alen Butorajac, Jakob Kovač, Ivan Miletić, Ivan Maričić, Tomica Rukavina, Anđelko Rukavina, Davor Čmelješević, Ivica Krancpiler, Danijel Kedveš, Igor Knez.

ATP Otvarači upisali su i četvrtu pobjedu. U prvom poluvremenu Rechner Arhitektura bila je ravnopravan protivnik čak je i promašila neke izgledne prilike tako da su mreže u prvih 15 minuta mirovale. Po prvi puta za Otvarače je zaigrao Marijan Udovčić i u 17. minuti upisao se u strijelce. Njegovim golom Otvarači su poveli 1:0. Nakon toga, u 22. minuti Tomislav Šarčević dovodi Dračičane u vodstvo 2:0, a kakva bi to bila utakmica da se Tomislav Čavala ne upiše u listu strijelaca. U 25. minut postigao je treći pogodak svoje momčadi.- Točku na „i“ za zasluženu pobjedu ATP Otvarača stavio je svojim drugim pogotkom Tomislav Šarčević.

JEDINSTVO FORKUŠEVCI – KAMEN ŠTIMAC   3:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 Tomislav Blažević (4.), 1:1 Luka Štimac (9.), 1:2 Antonio Kerovec (16.), 2:2 Anto Pejić (19.), 3:2 Žarko Aščić (23.), 3:3 Stjepan Kovačić (29.).

JEDINSTVO FORKUŠEVCI: Josip Barić, Ivan Juroš, Krešimir Juroš, Goran Matković, Antonio Paradžik, Žarko Aščić, Tomislav Blažević.

KAMEN ŠTIMAC: Matej Jurić, Luka Štimac, Stjepan Kovačić, Antonio Kerovec, Anto Pejić, Domagoj Zmaić, Antonio Bala, Marko Zetović, Ivan Kladarić.

Tijekom utakmice i jedni i drugi mogli su doći do bodova, ali na kraju mogu biti zadovoljni podjelom bodova. Forkuševčani su dva puta vodili, ali u 29. minuti pobjedu im je oduzeo Stjepan Kovačić koji postiže treći pogodak za Kamen Štimac i spašava svoju momčad poraza.