Županijski prvaci Matej Borzan (11) i Stjepan Damjanović (15), Borna Solin peti!

20.OTVORENO KADETSKO PRVENSTVO OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

U Zoljanu je od 11.do 13.siječnja održano 20. Otvoreno šahovsko kadetsko prvenstvo Osječko-baranjske županije u kategorijama od 11 i do 15 godina.

Nastupilo je sveukupno 57 natjecatelja. Za ŠK Đakovo Lim-Mont nastupili su: Filip Horjan, Ante Blažević, Luka Racić i Borna Solin.

U kategoriji do 11 godina prvo mjesto osvojio je Matej Borzan član ŠK Ferit-Osijek sa osvojenih 7,5 bodova  a u kategoriji do 15 godina prvo mjesto pripalo je Stjepanu Damjanović član ŠK Amater, Strizivojna sa osvojenih također 7,5 bodova.

Najbolji đakovački rezultat ostvario je Borna Solin s osvojenih 5 bodova i zauzeo treće mjesto u kategoriji kadeta do 9 godina.

U kategoriji do 11 godina Đakovčanin Luka Racić osvojio je 14. mjesto s 5 bodova.

Filip Horjan je u kategoriji kadeti do 15 godina osvojio 18. mjesto s 3,5 boda, Ante Blažević bio je 19. također s 3,5 boda.